Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nehéz megszokni a délutános...

Nehéz megszokni a délutános műszakot?

Figyelt kérdés

Ha csak 1 műszakos.

Csak mert sosem dolgoztam még csak délután, eddig 2 műszak volt ahol délelőtt és délután volt váltásban de így azért könnyebb hogy mégis csak 1 műszak van és könnyű a munka.

Csak sajnos sokáig voltam itthon munka nélkül, az egész testem ellustult nagyon így baromi nehéz lesz de kibírható nem?



2021. jún. 23. 11:02
 1/5 anonim válasza:
100%
Megszokod majd. A ház körüli teendőket is majd idővel betudod osztani az otthoni időintervallumra.
2021. jún. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Megszokni megszoktam, szeretni viszont nem szerettem. Számomra az a legnormálisabb, hogy délelőtt és kora délután az ember lenyomja a melót, majd utána ott a szabadidő, nem pedig fordítva.

Igaz, jelenleg 12 órában dolgozom, délelőtt 11-től este 11-ig, ez alapjában véve még rosszabb, mert szinte az egész nap odavan vele, de viszont csak heti három napban (hétfő, péntek és vasárnap), így még elviselhető.

2021. jún. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2.ezért is hezitálok ezen.

nekem is valahogy ez a normálisabb.

2021. jún. 23. 14:02
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem nem vészes mert legalább az alvási rend nem borul fel,délelőtt van időd akármit elintézni amit lehet nem tudnál délután és a szabadidős tevékenységeket nem úgy csinálod hogy már ki vagy fáradva munka után(munkafüggő ugye de mégis előny)

Hátránya az hogy mivel a legtöbb ember délelőtt dolgozik simán lehet hogy 5 napig nem is látod azokat akikkel élsz és barátokkal sem tudsz csinálni semmit.

2021. jún. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%
Dolgoztam pályakezdőként három műszakba, és a délutánost utáltam a legjobban. Ha rendesen kialudtam magam, akkor nem tudtam már csinálni semmit melóig, ha csinálni akartam, akkor 7-8-kor kelni kellett és végigrohanni az egész délelőttöt úgy, hogy közben nézegettem az órát folyamatosan, arról nem is beszélve, hogy negyed 11-kor elindulsz haza és hajnali 1-ig benned van a pörgés, nem is tudsz egyből aludni. Legrosszabb műszak evör.
2021. jún. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!