Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Délutános műszak leállítása...

Délutános műszak leállítása emberhiány miatt nem súlyos üzenet egy cégnek?

Figyelt kérdés

Ha egy kétműszakban dolgoztató cég permanens emberhiány miatt arra kényszerül hogy leállítsa a délutános műszakot és már csak egy műszak marad az nem egy nagyon súlyos üzenet hogy másképp kéne tán csinálni és X dolgokat át kéne gondolni?

mielőtt még a másik műszakra se lesz ember és akkor kakukk a cégnek?


Rendelés lenne gépek vannak anyag van, csak épp ember nincs akit a gép mellé állítsanak.

Jó ideje megy a kínlódás alig tudják összeállítani a műszakokat, de most ennek is vége a második műszak végleg elszállt alig maradt ember 1 műszakra is.

Ez nem az a pont ahol a vezetésnek le kéne ülnie és átgondolni amíg még van mit átgondolni egyáltalán?


2018. márc. 15. 19:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

De.


(te is ezt a választ vártad, íme megkaptad, a többieknek már nem is kell fáradozniuk és fogalmazhatod a következő munkaügyis kérdést)

2018. márc. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
pontosan :D jöhet a következő kérdés XD
2018. márc. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
23%

Emberhiány == nincsenek rendben a pénzek.


Hiszen mindenki lelépett külfölre.


Főnökök fejében: hogy a melós több pénzt kapjon, na az biztos nem, inkább nem is tudom mi legyen, de a melós fizetése az minimálbér, olyan nincs hogy több pénzt kapjon, amit "egyesek" "rendes" fizetésnek neveznek, stb.


Ökörködés, röhej.

2018. márc. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

"Hiszen mindenki lelépett külfölre. "


Á nem, azért ezek nem az a kaliber aki külföldre megy, de kb bárhol többet adnak mint itt, ha elmegy a lidlbe dobozt pakolni még ott is. Nem is értem aki még itt van az miért van itt.

2018. márc. 15. 19:30
 5/13 A kérdező kommentje:

" olyan nincs hogy több pénzt kapjon,"



Hát az biztos hogy az fel se merül hogy a bérekhez hozzányúljon.

Egy fillérrel többet nem adna, de hamarosan ez nem lesz gond, mert nem is lesz kinek adni. Üres lesz a hely pár nyomoronc marad lekapcsolni a villanyt.

2018. márc. 15. 19:32
 6/13 anonim ***** válasza:

Én csak erre tudok gondolni.


Lehet hogy ez üldözési mánia nálam, vagy az én hülyeségem, de szerintem "tömegverekedés lenne" ha egy melós hazavinne fél millát.


Vagy nem is tudom, olyan nincs.


Komolyan mondom a vezetők sztájkolnának ha a munkás emberek pénzét emelnék, "azt nem lehet".

2018. márc. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nos az itteni vezetőknek záros határidőn belül nem lesz gondjuk az itteni dolgok vezetése.
2018. márc. 15. 19:38
 8/13 anonim ***** válasza:
Jé, hol vannak a csókosok a kérdésedből? Nincsenek főnök kedvencek, akik bármit csinálnak, biztos maradni fognak? :O :D
2018. márc. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az lesz ahogy mondod.


Az utolsó melós vagy bárki, akár csoportvezető hátranéz, majd csak ennyit mond:


"Valaki kapcsolja le a villanyt, legalább azt ne fizessétek, ha csődbe ment a cég".


Na ennyi.

2018. márc. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

De mekkora röhej lenne nem?


Ha pl. egy Audi vagy Mercedes gyárban a sima melós annyi fizetést kapna, hogy bemehetne egy Audi szalonba venni egy autót!!!


:D Mekkora.


Ja és akkor szembesülne vele hogy ha bemegy a szalonba, akkor senki se szól hozzá, mindenki a telefont nyomkodja, persze egy autó meg 10 milla+, szerintem pár ember összevizelné magát az Audi-nál.

2018. márc. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!