Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elvállnátok a buszozást ingyen?

Elvállnátok a buszozást ingyen?

Figyelt kérdés
Május óta dolgozom Németországban egy gyárban, a szálló pedig 27kilóméterre van. 12en ingázunk innen, és eddig adtak 3autót amivel bejárhatunk dolgozni. Az egyik kollégának bevonták a jogsiját, és nincs köztünk más aki vezetni tudna. Mivel nekem van D kategóriás jogsim, kitalálták, hogy szereznek egy buszt és költséghatékonyan vigyek én mindenkit. Mindezt úgy, hogy én ezért nem kapnék semmit, ugyannyit keresnék mint a többi gyári munkás, de több feladatom és felelőséggem lenne. Mikor visszautasítottam a főnök csúnyán nézett és azt mondta, hogy rám nem lehet számítani.

2021. jún. 23. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Ha állják a benzinpénzt, a kisbusz karbantartását, és nekem egy fityinget nem kellene ezért fizetnem, akkor elvállalnám. Végül is nem tudom van e arra tömegközlekedés, de ha ez az alternatíva nem lenne, akkor saját pénzen kéne bejutnom, így legalább az utazási költséget megspórolom.

Viszont ha ez annyira kifárasztana, hogy utána nehezebb lenne dolgoznom, esetleg estére már annyira fáradt lennék, hogy nem merném nyugost szívvel bevállalni ezt, akkor megmondanám a főnöknek, hogy ha én olyan fáradtan ülnék be buszt vezetni, azt mindannyiunk épsége érdekében nem vállalhatom.

Illetve ha régen vezettem buszt, és kijöttem a gyakorlatból, ezt is megmondanám. :/

Persze ezen felül én se utasítanám vissza ha kapnék juttatást pluszban, sőt, esetleg finoman megpróbálnék kérni, ha úgy érezném, hogy ez jár.

2021. jún. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
vállalná a fa.szom ingyen. főleg németországban. ezek magyarok akik nem akarnak érte fizetni?
2021. jún. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Számomra nem elfogadható a többletfelelősség ugyannyi pénzért. Azonkívül télen fél órával korábban kellene kelnem, hogy leseprejem a buszról a havat és bemelegítsem.
2021. jún. 23. 15:46
 4/7 A kérdező kommentje:
Természetesen állják az üzemanyagot és karbatartást, de vezetés akkoris egy plusz feladat és felelősség. A legrutinosabbakkal is előfordúlhat egy koccanás ami több száz, esetleg ezer euróba kerülhet.
2021. jún. 23. 15:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem vallalnam.

Magyarok igy akarnak olcso munkaerot...

2021. jún. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vállalnám ingyen... a buszos, kamionos jogsi tkp. egy szakma, amiről csak a papírt kőkemény pénzek árán szerezted meg. Írjanak vmilyen szerződést, fizessenek, vagy oldják meg, ahogy akarják.
2021. jún. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%
Én nem vállanám ingyen. Nem kérnék tőle sok pénzt, de azért valahogy hálálja meg valahogy.
2021. júl. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!