Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tanuló vagyok és munkát...

Tanuló vagyok és munkát keresek nyárra vagy akár suli időbe. Milyen melót tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Szóval 17 éves tanuló vagyok és valamiféle távmunkát keresek itthonra viszont eddig nem igen sikerült találnom. Tudtok ajánlani nekem? Akár oldalt vagy konkrét állást.

2021. júl. 1. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Egy diákszövetségben többet tudnak segíteni.
2021. júl. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézz fel egy pár diákszövetkezet oldalára, pl Fürgediák, Joker, Biztospont, HC, stb.
2021. júl. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
WHC*
2021. júl. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már néztem viszont a környezetembe sajnos nincs munka lehetőség. Ezért is inkább a távmunkákba gondolkodom akár csak alkalmiba is.
2021. júl. 1. 19:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Nezz telefonalos munkákat. En a student diakszovetkezetnel vagyok, itt gyakran szokott lenni ilyen munka
2021. júl. 2. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindjárt meg nézem hátha van :)
2021. júl. 2. 07:02
 7/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb nagy álláskereső portálon tudsz szűrni a keresőben távmunkára, diákmunkára, alkalmi munkára.
2021. júl. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!