Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akkor mi van, ha a munkáltatón...

Akkor mi van, ha a munkáltatónak nincs (elég) pénze bért fizetni?

Figyelt kérdés

Ilyenkor mi van? Mert a munkát azért elvégeztetik, ki nem rúgnak senkit de nem fizetnek (eleget)


Ilyenkor mi van?


2021. júl. 1. 19:30
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Én addig lépnék, amég “csak” annyi lóvém van bent…ha nincs lóvé nincs munka…
2021. júl. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Felmondás van, vagy ingyen dolgozás. Utólag sosem fizetnek ilyen esetben. Soha.
2021. júl. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
volt itt már elmaradt bér. kifizették. igaz, hónapokat kellett várni de meglett.
2021. júl. 1. 19:38
 4/34 A kérdező kommentje:

"Én addig lépnék"


És hova lépnél? Az utcára az állástalanságba?

2021. júl. 1. 19:38
 5/34 anonim ***** válasza:
55%
Voltam ilyen helyen. Ott hagytam. Ilyen helyen le kell lépni. Itt is mondta a főnök minden héten "Jaj, nincs pénzem", van az, hidd el! Csak nem akarja oda adni neked!
2021. júl. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom mennyi idös vagy, mik a kèpzettségeid, milyen lehetöségeid vannak, de igen én inkább koldulnék, mint robotot adjak egy olyan cégnek, ami nem is megy úgy, hogy kifizessen engem.
2021. júl. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenképp maradni akarsz, és semmi választ nem fogadsz el ezen kívül, akkor egyáltalán minek kérdezel?
2021. júl. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
bármilyen választ elfogadok ami megmutatja ha ezt a helyet itt hagyom és nulla forintért otthon leszek az miért lenne jobb?
2021. júl. 1. 19:41
 9/34 anonim ***** válasza:
95%
Én átmennék dolgozni egy alapítványi iskolába, ott nagyon korrektek a főnökök, mindig rendben fizetnek.
2021. júl. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Miert lennél otthon nulla forintért? Azonnal keress másikat, és ha van, akkor tipli át az új helyre.
2021. júl. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!