Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen jelekből vettétek...

Milyen jelekből vettétek észre azt már interjún vagy az első napokban, hogy a munkáltató komoly és valószínűleg fizetni fog időben? Miket figyeltek meg ilyenkor leginkább?

Figyelt kérdés
30-40 felettieket kérdeznék elsősorban. Köszönöm.

2017. jún. 10. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem azért de ha képzett vagy akkor ilyen nem merül fel, komoly cégnél, komoly poziciónál ilyen nem merül fel.
2017. jún. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

lehet látni a cégen, telephelyen, irodás, stb.


+ utána kell olvasni a cégnek.

2017. jún. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy cég, felmondtam, nem nagyon akartak fizetni, beadtam a felmondásom mondom fizessenek ki inkább lelépek.


Na ez a cég mikor körbenéztem már úgymond látszott, hogy kissé kaotikus, meg olyan emberek is voltak ott, abszolút szervezetlen volt, minden nap mást mondtak, jobbnak láttam lelépni.


Végül nagy nehezen megkaptam a pénzem, azt uzsgyí.


De annak a cégnek aminek legalább egy honlapja van vagy egy normális iroda, nem valaki raktár irodának átalakítva, ott valószínűleg megkapod a fizut, plusz kapsz szerződést is, és akkor fizetnek.

2017. jún. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!