Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehet hivatalosan...

Hogyan lehet hivatalosan otthonról dolgoznom?

Figyelt kérdés
Kizárólag otthonról dolgozni. Tehát úgy, hogy személyesen sose találkoztam a munkaadóval. Mi a menete vagy mikre kell odafigyelni?

2021. júl. 2. 11:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Ilyen nem igazán van. Olyan van, hogy heti 2-3 nap be kell menni, a többi otthonról. Pont azért, hogy találkozz azért a többiekkel, meglegyen a csapatszellem, szocializálódás, illetve számon lehessen kérni, ha a munka nem készült el időben. Teljes home office nincs, mert tarthatatlan, kontrollálhatatlan.
2021. júl. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

De van ilyen, csak érteni kell valamihez.

Pl. Nekünk van olyan IT-s partnerünk akivel évek óta dolgozunkm de még az országban sem járt tudtommal az elmúlt pár évben.

A kulcs, hogy nagyon jónak kell lenned valamilyen területen.

2021. júl. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Távmunka szerződést kötve állandó jelleggel dolgozhatsz otthonról.

Havi egyszer-kétszer így is kérheti a munkáltató, hogy menj be az irodába megbeszélésre vagy céges eszközöket átvenni mint például laptop vagy telefon.

2021. júl. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Arra kell figyelni, hogy értsél valamihez, amit remote lehet csinálni, ha már ez magadtól nem jutott eszedbe...
2021. júl. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Csinálsz egy magánvállalkozást.
2021. júl. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Itt nagy félreértések történtek!

1. Nem azt kérdeztem, hogy létezik-e ilyen munkaadó-alkalmazotti viszony.

2. Nem tanácsokat kértem, hogy legyek jó valamiben vagy csináljak magánvállalkozást, HANEM

egyszerűen ez volt a kérdésem, idézem: "Hogyan lehet hivatalosan otthonról dolgoznom? Mi a menete vagy mikre kell odafigyelni?"

Tehát olyan munkát vállalnék ALKALMAZOTTKÉNT, amit kizárólag otthonról végeznék.


Ahogy 3-as írta "Távmunka szerződés". Tehát ennek kell utána járjak. KÖSZÖNÖM!

2021. júl. 2. 12:38
 7/12 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem valami zavar van a fejedben, ha alkalmazottként akarsz otthonról dolgozni talán a munkáltatóval kellene ezt lebeszélni, ne gondolod? Mi az, hogy "hivatalosan otthonról dolgoznom"? Kicsit túlmisztifikálod ezt az egészet.
2021. júl. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%

Nincs ebben semmi csoda.

Ugyanúgy felvételiztem egy céghez, mint előtte bármikor, felvettek, és azóta idehaza dolgozom. 2 hetente van egy órás meeting, arra bemegyek.

Ugyanarra kell figyelni, mint bárhol máshol.

2021. júl. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem olyan nagy dolog. Én elsős egyetemistaként dolgozok otthonról. Egyszerűen annyi, hogy nem igényli a bejárást a munka, így nem rendelnek be minket. Megkérdeztem a főnököt, azt mondta nem kell bejárni. Ennyi.
2021. júl. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
25%
Hát pl esetleg a grafikus saját egyéni vállalkozóként, ha tudod, pl csinálni kell hozzá egy portfóliót, meg egy weboldalt azokból a munkákból, amilyeneket képes vagy csinálni, és akkor mindig csak telón beszéltek,vagy skype-on, vagy e-mailben elküldöd, hogy eddig ezt csináltad, de mondjuk pl lehet, hogy mutatná, hogy ezt a vonalat lehetne pl ívesebben, tehát nem biztos, hogy ez is tökéletes. 3-4 iylen egyeztetés szokott lenni, mire rábólint a megrendelő,hogy végleges. Amúgy szal 3-4 találkozás beleférhet akár szerintem bárkinek.
2021. júl. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!