Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tűnt már úgy, hogy a főnököd...

Tűnt már úgy, hogy a főnököd szó szerint megőrült?

Figyelt kérdés
Mi volt? Mit csináltál?

2021. júl. 8. 16:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoztam olyan helyen, ahol dühöngő őrült volt a főnök. Lila fejjel ordítva csapkodott maga körül, de rendszeresen. Állítólag olyan is volt, hogy az egyik kollégához hozzávágott valamit. Aztán csodálkozott, hogy miért nem tiszteljük őt :))
2021. júl. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Kettőnél is. Az egyik a kinevezésekor elengedte a gyeplőt, és a friss hatalom tudatában borderline botrányokat csinált. A másik a kezdődő demencia jeleit mutatta.
2021. júl. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hollandia, kínai étterem. Eleve egy kizsákmányoló, zsarnok típus volt. De volt egy pár hetes időszak, amikor különösen fura volt. Megesett, hogy ittas volt, meg hogy marihuánaszagot lehetett érezni rajta. És hogy mellettünk elsétálva csak úgy hirtelen levert a földre dolgokat, azt várva, hogy más szedje fel. Meg egyszer az alagsorban a menedzserrel veszekedett valamin, és a falhoz vágott egy zöldségesládát, majdnem eltalálva egy épp ott elsétáló dolgozót. Talán valami magánéleti gondjai voltak, vagy az éttermen nem találtak valamit rendben a higiéniai ellenőrök, és büntetés nézett ki neki? Már nem emlékszem. Mindenesetre pár hónapra rá felmondtam.
2021. júl. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok egy éles kés a fiókban, de esküszöm egy főnököm sem volt eddig 100. De tényleg. Van amelyik olyan dolgokat mesél, hogy komolyan eszméletlen. Az 58 éves nővérébe beleszeretett Leonardo Dicaprio, és eljott megnezni Magyarországra. Na...
2021. júl. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Leült a földre és elkezdett sírni.

Először nem tulajdonítottunk neki nagy jelentőséget.

Olyan 20 perc után rosszabbodot és már a földön fekve sírt úgyhogy mentőt hívtunk.

Azt mondták mentősök, hogy idegösszeomlást kapott és elvitték.

2021. júl. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Amúgy a pandémia is szült buggyant főnököket, ahogy mesélték. Például olyat, akinek ha egy alkalmazottja csak elköhintette magát, már zavarta tesztelésre, meg ha valaki véletlenül másfél méternél csak egy centivel is közelebb lépett hozzá, üvöltve kirúgással fenyegette.
2021. júl. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az én főnöknőm rettentően nem törődöm, pazarló...ezért gondolom,hogy rövid zárlat van a gondolkodasaban mert ez a cégnek nem jó..
2021. júl. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem. Szerencsére elég tanult vagyok, hogy hozzám hasonló tanult emberekkel dolgozzam, és nem komplexusos, idióta, agresszív őrültekkel.

Normális helyen nincsenek ilyen emberek.

2021. júl. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#8 Az első válaszoló vagyok. A főnöknek, akiről írtam, doktorátusa van.

A jellem és a pszichés stabilitás nem iskolázottság kérdése.

2021. júl. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát persze.
2021. júl. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!