Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megőrülök egy kiscsajtól,...

Megőrülök egy kiscsajtól, hogy kezeljem a helyzetet?

Figyelt kérdés

Van egy adott "munkahely", ahol van 2 elviselhetetlen ember, aki mindig mindenbe veleköt, rosszindulatúak, mindenért elnézést kell tőlük kérni, kb. még azért is, hogy élek.

Nekik ez a munkahelyük, én még csak tanuló vagyok. Az egyik 50 körül van, ő még annyira nem is irritál, bár ma már ő is eléggé kikészített, de van egy 19 éves kis plázacica fruska is, aki úgy beszél velem/velünk, mintha ő lenne az atyaúristen, mi meg vmi kis sz.rdarabok.

Hogy lehet az ilyen lekezelő embereket kezelni? Ma már majdnem megkérdeztem tőlük, hogy mi az oka ennek a flegma hangnemnek, én mindig normálisan beszéltem velük, legyenek szívesek ők is így beszélni velem, de nem lehet, mert rájuk vagyok hagyatkozva. Viszont a kiscsaj arcából tényleg szeretnék egy kicsit visszavenni valahogy, mert bár mindig mosolygva elnézést kérek tőle, szinte mindig azon a ponton vagyok, hogy megtépem. :S

Hogyan közölhetném vele valahogy normális hangnemben, hogy fogja már vissza magát, mert ő tényleg egy abszolút senki ott?


2016. febr. 11. 22:58
 1/10 anonim válasza:
100%
Beszéld meg a főnököddel a problémádat és kérj tőle segítséget.
2016. febr. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen munkakörben dolgoznak ilyen gyöngyszemek?
2016. febr. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Fogászati asszisztensek...a fogorvos hallgatókkal is ugyanilyen lekezelőek, meg még 1-2 orvossal is..

Nem tudok kinek szólni, mert a gyakorlatomat töltöm. :(

29 éves vagyok, ezért irritál ennyire ez a kiscsaj. Azt már megszoktam, hogy az idősebbek ilyenek, arra még azt mondom, "oké", tapasztaltak, kiégtek, de ezt nem tudom hova tenni, hogy ennek a kiscsajnak ekkora arca legyen.

2016. febr. 11. 23:12
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ha ilyen emberekkel találkozom, akkor csak simán leszarom őket, hidegen hagynak, nem tudnak felhúzni. Nem lépek fel velük szemben keményen, de nem is alázkodom meg előttük, inkább csak figyelmen kívül hagyom őket, ha toporzékolva követelik, hogy kérjek elnézést(a semmiért), én akkor sem csinálok semmit, max ironikus mosollyal szemlélem a viselkedésüket. Tulajdonképpen ugyanúgy lekezelem őket, mint ahogy ők engem ,azzal a különbséggel, hogy én nem csinálok bohócot magamból közben, mivel nekem ehhez meg se kell szólalnom. Úgyhogy végül én kergetem őket az őrületbe, mert az bizony módfelett bosszantja az ilyen krapekokat, ha valaki nem vesz tudomást róluk, mivel általában komplexusokkal küszködő , önbizalom hiányos emberek, akik azért viselkednek így, hogy felhívják magukra a figyelmet, na de én ezt az örömöt nem adom meg nekik.
2016. febr. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Eddig nálam is működött vmi ilyesmi, de ez a kiscsaj....ááá, alapból a kinézete baromi irritáló, aztán még ha elkezd gesztikulálni, meg lebegtetni a műszempilláit, meg nyávogni... :S
2016. febr. 11. 23:21
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát majd a gyakorlat végeztével szépen beoltod mások előtt. Nem hiszem hogy nehéz kibírni azt az 1-1,5 hónapot.
2016. febr. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem 1-2 hónapról van szó, már szeptember óta nyelem a hülyeségeit és még májusig minimum ki kell bírni. :/
2016. febr. 11. 23:49
 8/10 anonim ***** válasza:

Ugyanmár.


Csak nézz rá, és két szó.



Beléd is!

2016. febr. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért miket mond? Mindenre van frappáns és igaz válasz, ami elől nem tudnak elbújni. Engem is kóstolgattak amíg kezdő voltam, de csak azért mert nem tudtam a dolgokat én meg nem mertem olyanba szólni, amihez nem értek. Idővel aztán megfordult a kocka. Egyszerűen semmibe is veheted az embereket, akik ilyenek. Harcold ki magadnak a tiszteletet.
2016. febr. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nem tudsz egy ilyen idiótát lekezelni?


én úgy megfenyegetném h beszarna

2016. aug. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!