Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan tudnék változtatni...

Hogyan tudnék változtatni ezen? 24/N

Figyelt kérdés

Azt érzem mostanság, hogy elég nehezen viselem a környezetem.

A munkahelyemen 5-en vagyunk összezárva, ebből 2 embert nagyon szeretek, az egyikkel egy szoros barátság is kialakult. A másik kettő viszont megkeseríti az életünket. Az egyik eléggé nárcisztikus személyiség, illetve borzasztó hisztis is, a saját baráti köre is “fél” tőle. Elég nehez vele zöld ágra vergődni. A másik pedig egy borzasztó kétszínű személyiség. A hátad mögött ugat, a szemedbe pedig borzalmasan nyal, a kettő akar fel perc alatt is váltakozik.

Nagyon unom már az egészet es kicsit kezdek besokalni az állandó feszültség miatt a meloban..

sajnos az egyik férje rohadt gazdag, a másiknak pedig a főnök a barátnője , ezért nekünk kb egy szavunk sem lehet. Hogy lehetne egy kis tiszteletet elérni náluk, vagy legalább azt, hogy minket is emberszámba vegyenek?

Egyetlen megoldás ha felmondok?


Mostanság azt érzem, hogy a barátaimmal is teljesen külön utakon járunk, es nem illik össze az életünk. Ők leragadtak egy szinten, ahonnan nem fejlődnek sehova. Van értelme azokat folytatni, vagy inkább hagyjam őket, mert nem épít a kapcsolat. Ráadásul folyamatosan csak róluk szól, a másikról eszükbe se jut kommunikálni, sőt azt se tudják hogyan kell.


Már önmagában is jól esett ezt kiadni magamból :D viszont legalább van egy szuper párkapcsolatom ❤️


2021. júl. 11. 19:45
 1/4 A kérdező kommentje:

Még mielőtt az lenne, hogy miért nem vele beszélem meg.

Nyilván tud a dologról, segíteni is próbál, de nem szeretném állandóan ezzel frusztralni, illetve mások véleménye is érdekel.

2021. júl. 11. 19:48
 2/4 anonim ***** válasza:
Muszáj azzal a 2 személlyel együtt dolgozni ? ..
2021. aug. 2. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vagy csak össze vagytok zárva

Mert ha ez a probléma,akkor semmire ne válaszolj


Ha behív a főnök, elmondhatod neki nyugodtan,nem kell félni tőle,azért mert a barátnője


Nekem volt egy ilyen kolléga nőm,hogy a főnök barátnője volt,szóltam a főnöknek vagy bedugod a nagy faszt a barátnőd seggébe,hogy lenyugodjon végre, vagy én nem tudom már mit csinálok vele

És elmondtam részletesen az indokokat

Szeirntem otthon csak fejmosást kapott xdd

2021. aug. 2. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Beszélj a csajjal


2. Ha nem ért a szép szóból, közöld vele,hogy a főnökhoz mész és nem érdekel,hogy a pasid


3. Azért jobban a férfiak főnökként, mert nem hozzák be a magánéleti bajukat


4. Állj oda nyugadtan

Szólj a főnöknek,indokold meg

És mond meg neki,hogy ez már a munkád rovására megy rá


5. Ha nem akar csinálni semmit a főnök akkor menj feljebb az ő főnökehez

2021. aug. 2. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!