Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi lenne, ha megse mennek be,...

Mi lenne, ha megse mennek be, surgos?

Figyelt kérdés
Honapot ota probalok felmondani, de minsig lebeszelt a fonok. Most legutoljara annyira felhuztak, h hazamentem es egybol a kozpontba mentem be beadni a felmondasom. Ott szinten megprobaltak rabeszelni a maradasra, ami annyira sikerult nekik, h azt mondtam, h maradok 1 honapot es csak utana kell az osszes szabim. Amugy kirugtak volna egybol, de annyira nincs emberuk h megallapodtunk ebbe (ok kertek h minel tovabb maradjak en meg nem tudtam nemet mondani). De olyan gyomorgorcsom van meg olyan ciki lenne meg 1 honapot ott dolgozni h arra jutottam, h megse mennek be. Ti mit tennetek? Megse menjek es szoljak nekik oda? Vagy eroltessem meg magam es eljem tul eletem legrosszabb 1 honapjat? Eleve most ugy kene mennem h e hetig megallas nelkul hetvegekkel....
2021. júl. 17. 03:37
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

Beadod a felmondást egy 30 nap után nem mész be többet

Ebbe mi a nehéz?

Meg mi az hogy rabeszélnek 1 hónapra? Ennyire hülye ne legyél

2021. júl. 17. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A felmondásod mindenképpen add be. Ha nem, akkor egy hónap múlva sem szabadulsz onnan. A felmondàst levélben is elküldheted a munkáltatónak( feltétlen ajánlottan küld, így nyoma lesz), így nem kell magyarázkodni sem. Amikor ledolgoztad a 30 napot,onnantól szabad vagy. Ne gondolkodj, mert ha ennyire megvisel a munkahelyi légkör az az egészségedre is negatív hatással lehet. Merj lépni!
2021. júl. 17. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, most látom màr beadtad a felmondásod.. Ebben az esetben nincs mit tenni, le kell dolgoznod az egy hónapot.A munkáltatód sajnos ragaszkodik a szerződéshez.Elmehetsz betegàllományba, de azzal is hosszabbodik a felmondási idő, szóval nem szabadulsz előbb.Bírd ki valahogy ezt az időszakot és gondolj arra hogy nemsokára vége. Nem tudom mivel idegesítettek téged fel, de röhögj a képünkbe, mert nem tudnak már veled csinálni semmit.:)
2021. júl. 17. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem írt privit, sajnos elég nyamnyila a srác

Ott fog melózni még 10 év múlva is

2021. júl. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szerencsére ők hívtak és akkor kinyögtem, h soha többet. tényleg nyámnyila vagyok, de ott lettem olyan XD
2021. júl. 17. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!