Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lenne jó? Ennek az évnek...

Hogy lenne jó? Ennek az évnek A 28. Hetében mennék dolgozni csak az a helyzet hogy a családdal Pedig pont akkor mennénk nyaralni is és az lenne az első hetem Tehát nem akarok kivenni semmi szabadságot vagy bármi de a nyaralást peddig befizetük

Figyelt kérdés
Szerintetek van lehetőségem arra felhívjam a vezetőséget hogy hadd Kezdek már egy héttel később?

2021. jún. 27. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Erre mondjuk akkor kellett volna gondolni, amikor elhangzott az "és mikor tudna kezdeni?" kérdés.
2021. jún. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez nem egy állásinterjú volt itt azt mondták hogy a kezdés az 28 héttől megy azaz julius 12 de fejbe meg nem tudom hogy az hanyadikára esik.... ez az elso munkahelyem
2021. jún. 27. 22:17
 3/6 Tudi333 ***** válasza:
Persze! Hívd fel őket! Ez teljesen normális dolog.
2021. jún. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze, max közlik hogy ne fáradj azzal hogy bemész dolgozni keresnek mást a helyedre.
2021. jún. 28. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezotéria? Egy jósdába vettek fel? :)


Amúgy gyerekes a felvetés. Ígéretet tettél, hogy mikor kezdesz, elfogadtad a feltételt. Felhívhatod őket, de ne lepődj meg, ha elutasítanak.

2021. jún. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha konkrét időpontot mondtak az valószínűleg azért van mert fontos hogy akkor kezdj,én inkább nem firtatnám ha nem akarsz egy rossz ponttal kezdeni mert megbeszélés után egy hetet eltolni nem jönne ki jól.
2021. jún. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!