Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Önkéntes munkát azért vállalna...

Önkéntes munkát azért vállalnak az emberek, hogy kapcsolatokat szerezzenek?

Figyelt kérdés

2021. júl. 19. 23:34
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Nem.
2021. júl. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Részben. És tapasztalat, jótett, hasznos idotoltes, referencia, stb
2021. júl. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
Mo.-n úgy gondolják, hogy ezért is jár valami, így a képzeletbeli mani miatt.
2021. júl. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%
Legfőképp azért, mert anélkül nem lehet leérettségizni...
2021. júl. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Is. Ez is az egyik pozitív hozadéka lehet, de ahogyan a kettes is írja az önkéntes munka lehet jó tapasztalat, tanulási és fejlődési lehetőség, új ismereteket szerezhetsz, több rálátásod lehet adott dolgokra, új emberekkel találkozhatsz, kipróbálhatsz új dolgokat, hasznosan töltöd az időd, segíthetsz másoknak stb. Persze függ attól is, hogy konkrétan milyen tevékenységben veszel részt önkéntesként, de szerintem ez alapvetően egy pozitív dolog.
2021. júl. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akár külföldön is lehetsz önkéntes, és fizet mindent a szervezet, utazás, lakhatás stb. Ismerősöm pl. Norvégiában volt fél évig egy rezervátumban; szép, egzotikus ország, de ennyi elég is volt neki.
2021. aug. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

"de ennyi elég is volt neki"

Pedig Norvégia az tudtommal nem egy veszélyes ország, plusz fejlett is a gazdasága, nem? Vagy ezzel most hülyeséget mondtam volna?


Én inkább most belföldre, itt Magyarországra gondoltam, ahol nagyon sok az érdekember. Igaz, ez - is - elcseszett társadalmi hibáknak a következménye (nagy társadalmi szakadékok, protekció mindenhol, gazdasági korrupciók, stb.).

Jó GDP-vel rendelkező országokban állítólag általánosabb jelenség, hogy tényleg hobbiból, különösebb ok nélkül, szívességből önkénteskednek az emberek, mert ugye megtehetik, van rá idejük/kapacitásuk.

2021. aug. 27. 21:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem volt az orszaggal, csak honvagya volt, meg azt hiszem mesterszakba is itthon kezdett ^^ De igen, fejlett orszag es nagyon mas kultura.
2021. aug. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Belfoldon en sem annyira ertem neha az onkenteskedest, bar van egy reteg, foleg diakok, akik kimondottan nyaron vagy passziv felevben mennek, hogy elussek az idot. Illetve ha hasonlo munkakorben dolgozna, akkor tapasztalatkent is lehet ra tekinteni.
2021. aug. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!