Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miskolciak! Ha a munkahellyel...

Miskolciak! Ha a munkahellyel kapcsolatos bakik bemutatásra kerülnének viccesen, videó formájában, mit tennétek?

Figyelt kérdés

Pl:

- Sok munka, kevés prémium.

- Nagy tervek, viszont a cél elérése, csak egy eszköz lenne mások számára. Akár az eredmény, bukásnak is elkönyvelve.

- Dolgozó nagyobb befolyással és tudással van a dolgok felett stb.

Mit szólnátok ilyen videóhoz?


2021. jún. 29. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi a tököm ez a sok Miskolci kérdés?😁😅 Csak Miskolcon dolgoznak az emberek?

Én is Miskolci vagyok, de engem ez hidegen hagyna. Aki dolgozott gyárban az eleve tudja, hogy mindenhol így működnek a dologok. A pénz meg nagy úr, úgyhogy akinek niincs lehetősége válogatni ezektől függetlenül is ott fog dolgozni ahova egyáltalán felveszik.

2021. jún. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezek a videók, rendkívül sok tapasztalatot adnának át a nézőknek, tehát nem hiába készülnének. Attól, hogy valaki betanított munkásként dolgozik, még a kedvező munkafeltételek járhatnak neki.
2021. jún. 29. 09:29
 3/5 A kérdező kommentje:
:)
2021. jún. 29. 09:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát akkor hajrá, harcoljon érte akinek erre kapacitása van 😅

Dolgoztam Miskolcon gyárban, ott is volt kifejezetten ilyen szervezet akik a jobb körülményért, pénzért stbstb harcoltak

A dolgozók 90%a le se szarta ezt

Mindenki várja a sült galambot

És igen én is

Megvoltam elégedve a pénzemmel viszonylag, és nyilván nem azért dolgoztam ott mert ez volt álmaim munkája, hanem mert ez volt az egyetlen lehetőségem. Lehetett volna jobb is nyilván. De így is elvoltam. Akinek szüksége van a pénzre, nem fog pattogni meg ugrálni. És aki olyan helyen dolgozik ami nem álmai munkája stb annak nyilván nincs sok lehetősége. Ezért nem fog sztrájkolni stb

Vannak ilyen önkéntes hősök akik majd felszólalnak a munkások érdekeiben

Nagyon ügyesek, szurkolok is nekik. Én addig mint a többi ember ledolgozom a kötelezőt aztán részemről ennyi

Volt egy idő amikor tavaly kevesebb fizut adtak mint eddig bármikor a vírus miatt

Konkrétan jobban kerestem volna egy kocsmában 20 óra munkával naponta mint a gyárba, de én sem mentem el és hagytam ott...

Pontosan azért amiért az emberek nagyrésze szintén nem...

Egyrészt ez biztos meló, másrészt és ez a legfontosabb, a társaság. Olyan jó volt mindig a hangulat, annyira szerettük mi dolgozók egymást, hogy már a társaság miatt sem lépett soha senki.

2021. jún. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
Ez a kérdező direkt tesz fel állandóan olyan kérdéseket, amiket senki sem ért, hagyd rá.
2021. jún. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!