Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Budapesten milyen munka...

Budapesten milyen munka lehetőségek vannak kezdőnek?

Figyelt kérdés

Van érettségim 25/F vagyok. Sajnos nem volt valami fényes hátterem (nem velem volt gond), így idáig tartott összeszednem magam. Eddig olyan munkahelyeken voltam, ahol nem voltam bejelentve, ezt már így utólag bánom, de sajnos ezen a környéken ahol most lakom nem sok lehetőség van/volt.

Van egy olyan lehetőségem, hogy Budapestre költözzek, vagyis a lakhatás nem gond.

Én arra gondoltam, hogy valami 'multiba' mennék bolti dolgozónak. Ezzel csak az az egy bajom, hogy pénztárgépet soha nem használtam, nem tudom ez mennyire bonyolult. Nem egész nap kéne használni, mert közben van pakolás meg minden.

Más ötletem nem nagyon van, itt a környéken esélyem sincs a jobb helyeken (amúgy errefelé egy bolti eladó állás már álommunka). Ilyen összeszerelő üzem típusú munkahelyeket nem hiszem, hogy bírnám, nem nagyon szeretem a bezártságot, robotmunkát. Vezetni sem szeretnék, nem szeretnék egyedül lenni sem. Étterembe ilyen járványhelyzetben nem mennék. Olyan helyre sem mennék, ahol folyamatosan lépnek le emberek.

Budapesten annyi lehetőség van, akkor még milyen munkahelyek jöhetnének szóba?

Lakásra gyűjtök, ehhez kéne még gyűjtenem.

Amúgy keleti pályaudvar környékén lenne a lakás, de miattam lehet bármit írni, meg, hogy melyik kerületben van.



2021. júl. 20. 09:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a boltnál a gyári munka is jobb

Egyébként szerezz valami szakmát, hogy előre tudj jutni

2021. júl. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Betanitanak mindenhol.
2021. júl. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!