Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Középfokú végzettséggel,...

Középfokú végzettséggel, angol és német felsőfokú nyelvtudással milyen lehetőségeim vannak Budapesten?

Figyelt kérdés

Szeptembertől joghallgató leszek, de addig is szeretnék valamennyi pénzt keresni. Fogalmam sincs, hogy milyen területen kellene elhelyezkednem. Talán a nyelvtudásom révén vállalhatnék szellemi munkát is, és nem kellene kávézóban robotolnom.

Már nézegettem különböző álláshírdetéseket nyelveket beszélő irodai asszisztensi pozicióra, de több helyen is kérnek bérigényt. Milyen lehetőségekkel számoljak? Mennyit jelöljek meg bérigényként? Ti a helyemben mit vállalnátok?

Azt nem tudom, hogy egyetem alatt mennyire lesz időm dolgozni, de addig mindenképp szeretnék, és talán egyetem alatt is menne négy vagy hat órás műszakokban.

Köszönöm a segítséget!



2016. júl. 4. 14:24
 1/1 anonim ***** válasza:

rende munkat te nem fogsz kapni 2 honapra, mert ennyi ido alatt betanitanak maximum


egyebkent az irodai asszisztens az pivotokkal operal tehat kb az emelt szintu infoerettsegi excel resze a beugro, de tudni kell wordben is szoveget szerkeszteni


ha csak a nyelv megy, akkor kiszervezett call centerben tudnal sokkal rosszabb munkat vegezni mint a retail dolgok plazakban kavezokban


diakmunkat nezegess

2016. júl. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!