Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tényleg minden munkahelyen...

Tényleg minden munkahelyen kötelező lesz az oltás? Ti támogatnátok ezt a szabályt?

Figyelt kérdés
[link]
2021. júl. 20. 16:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
24%
Nem hiszem hogy kötelező lesz, de én támogatnám. Csakis azért hogy az oltásellenesek szívjanak :)
2021. júl. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
30%
Én már rég be vagyok oltva így magasról teszek rá :D...
2021. júl. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
26%
Nem Magyarorszagon élek, nálunk biztosan nem lesz kötelez ő, de támogatnám, igen.
2021. júl. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
66%

És akik önhibájukon kívül nem tudják magukat beoltatni?

Én nem támogatom, mert ez még mindig csak egy kísérleti valami és sajnos nagyon sokan körülöttem meg is szívták a mellékhatásokkal. Nem fogom magam beoltatni akkorsem, ha kirúgnak. Akik meg ezt támogatják...

2021. júl. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%
Nem támogatnám sőt ha nagyon felb..ák ezzel az oltással az agyam az egész országot itt hagyom a p..ba.
2021. júl. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
5%
Ne mennj, kérlek NE MENJ :)
2021. júl. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
27%
tanulj meg írni KÉRLEK.
2021. júl. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
62%

Simán el tudom képzelni és felháborítónak tartom. Tudja nagyon jól minden munkáltató hogy a magyar dolgozók úgyse válogathatnának az állások között szóval bármit le lehet nyomni a torkukon. És amit megtehet a cég azt meg is teszi.

Ezért kell nonstop képeznie magát az embernek hogy nemet mondhasson a munkáltató, a kamara, a kormány, az ellenzék stb. bárki agymenéseire aki helyetted akarna dönteni a testedről. Hogy ne legyen egy munkahelyre, egy bevételi forrásra, egy országra utalva az ember. Nyelvet kell tanulni, szaktudást fejleszteni és ha jön a főnöki baromság akkor megmondani hogy dugja fel a vakcinát oda ahova nem süt a nap, majd kisétálni. Emlékeztetőként hogy a te tudásoddal el tudsz menni máshova is dolgozni.

Hogy ne a dolgozó függjön a főnöktől hanem a főnök a dolgozótól.

2021. júl. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
#7 Igen, elírtam. Remélem szebbé tettem a napod.
2021. júl. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Lazy Lover ***** válasza:
7%
akkor szépen kötelezővé tette e qrmányunk... hiszen nincs olyan szakma ahol nincs olyan lehetőség hogy ne találkozzanak emberrel...
2021. júl. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!