Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Meddig lesznek tarthatóak a...

Meddig lesznek tarthatóak a bruttó 180-200-as bérek ilyen elszabadult árak mellett?

Figyelt kérdés

Az én munkahelyemen a belépő bér bruttó 180, de aki már sok éve ott van az „örülhet“ a bruttó 200-as álombérnek.


Bruttó 200! Nettó 140.


Meddig lesznek ezek a bérek tarthatóak ilyen elszabadult árak mellett?


2021. júl. 24. 17:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
35%
Addig lesz ilyen míg elvállalják az emberek. Tanulatlan, és emiatt kiszolgáltatott csőcselékből mindig is volt 1000 számra, amióta világ a világ.
2021. júl. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
93%

Az alapítványi iskolában az idők végezetéig.

Szóval ezt is hiába várod, mint a végkielégítést. Ha többet akarsz keresni csak a felmondás marad. DE hát elmondtuk ezt már elégszer

2021. júl. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
85%
Ennek a népnek még vagy 10000 évig elég lesz.
2021. júl. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
63%

Én ezerszer dolgoznék inkább gyárban, mint az alapítvány iskoládban, ahol észre se veszed mekkora kárt okozott nekett, mivel szinte naponta kiírod vele kapcsolatban UGYANAZT a kérdést.


A gyárban legalább megkapod azt a bért, amitől nem dühöngsz itt a gyk-n.

2021. júl. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
95%
Én br. 260-at "kapok", ennek a nettója olyan 170 ezer, ez sem olyan sok, de pályakezdő vagyok, szóval egy ideig elmegy(240 órát kell érte dolgozni havonta). Most keresek épp másodállást. Igazából még a nettó 200 is kevés, ha albérletet kell fenntartani. Másod-harmadállással lehet normális pénzt keresni...A szerencse az, hogy van három szakmám, szóval van némi lehetőségem még ebben a szegény megyében is, ahol élek.
2021. júl. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
86%

Mondanám, hogy addig, amíg olyan tüntetéshullám, forradalom kezdődik, ami megbénítja az egész országot, de akkor meg a multik fogják magukat, itt nem lesz semmi munka, és élősködnek tovább más országokon.


Az emberek elfelejtik, hogy itt Magyarországon modern gyarmatosítás folyik. Ez akkor is így maradna, ha véletlenül jövőre az összefogás nyerne.


A külföldi cégeknek nem érdeke, hogy magasabb fizetést adjanak, az államnak pedig érdeke, hogy megmaradjanak a bevételforrásai. Így a magyar paraszt hordja a hátán az egész sz@.rt.


A magyar cégekről - amik közül egyre több már Lölőhöz köthető - pedig ne is beszéljünk. Még mindig a multi a kisebbik rossz.


Sajnos olyan irányba tartunk, amin már az sem segítene, ha a magyar úgymond nem lenne "birka". Egy komolyabb forradalomnak beláthatatlan következményei lennének.

Kb a Spanyolország szintű munkanélküliség szintjére esnénk vissza, akkor meg havi br. 200 sem lesz.

2021. júl. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
11 bezzeg az agyasok nem csőcselék, meg is ragadják a jogukat hogy a tanulatlan ostobakkal termeltessek ki a joletuket igaz? Miféle kulturdarwinizmus ez?
2021. júl. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Én jelenleg gyári munkásként keresek havonta 250-300 ezer forintot, folyamatos műszakban, de én ezt se tartom túl jó fizetésnek.

A folyamatosan növekvő árak mellet.

Hogy a kérdésre is válaszóljak, már most is komoly bajok vannak.

Ha valaki otthon lakik és nincsen adósága, az még úgy ahogy meg tudja oldani a kiadásait, de aki albérletben annak, ez már lehetettlen.

Amúgy egy igen jó kérdés, hogy meddig lehet még ez az, állapotot fentartani?!

2021. júl. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
veszprém trutymó hely lett. gagyi fizuk, ócska kínálat a boltokban,fos albérletek drágán.
2021. nov. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!