Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek nagy kérés hogy...

Szerintetek nagy kérés hogy vegyen fel maszkot?

Figyelt kérdés
Kollégámmal 8-an egy nagy irodában dolgozunk. Elkapott egy ilyen tüsszös mandulagyulladást és nagyon köhög. Szerintetek nem bunkóság megkérni hogy vegyen fel egy maszkot, ha már így jön dolgozni?

2021. júl. 28. 12:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Már eleve bunkóság betegen bemenni dolgozni. Nekem is mandulagyulladásom van, én itthon maradtam.
2021. júl. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem szólhtsz neki nyugodtan, nem illik fertőző betegséggel dolgozni menni.
2021. júl. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
49%
Milyen érdekes, hogy 3 éve szerintem senkinek sem jutott volna eszébe szájpelenkázni a köhögő kollégát.
2021. júl. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%
#3: Ez tényleg így van! Meg ha suliban náthásak voltunk, köhögtünk a kutyát nem érdekelte.
2021. júl. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
54%
#3 én hallottam már olyanról, hogy megkértek valakit erre. (Korona előtt)
2021. júl. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem nem bunkóság. Jelenleg egy szállodában nyaralok és amikor vissza fogok menni dolgozni, akkor nem várom meg, hogy a kollégáim hajlongjanak előttem a perzsa szőnyegen imádkozva, - hogy vegyek maszkot a korona lappangási idejére, - hanem automatikusan hordani fogom addig a nagyjából 10 napig a maszkot, amikor találkozunk ebben az idősávban egymással. Nem kell ehhez senkinek akadémiai végzettség! A "kicsit" fertőző ember is fertőz, - nem teszem ki ennek egyik családját sem, hiába van lényegében mindegyikünk beoltva!
2021. júl. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
45%
Speciel, a főnököt uszítanám rá az ügyben, hogy kényszerítse ki ebből a gyökérből: vagy dolgozik és viseli vagy haza takarodik!
2021. júl. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%
Nem venném fel úgy sem. Nekem nem parancsolat senki, pláne nem egy nyavajás kamu vírus miatt, aminek a 90%a egy nagy kamu.
2021. júl. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
24%
Parancsolgat*
2021. júl. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
30%
Nem mondanám meg, hogy ezért, de penderítenélek is ki - főnökként - a cégtől úgy, hogy le sem esnél!
2021. júl. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!