Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek nagy kérés hogy...

Szerintetek nagy kérés hogy vegyen fel maszkot?

Figyelt kérdés
Kollégámmal 8-an egy nagy irodában dolgozunk. Elkapott egy ilyen tüsszös mandulagyulladást és nagyon köhög. Szerintetek nem bunkóság megkérni hogy vegyen fel egy maszkot, ha már így jön dolgozni?

2021. júl. 28. 12:48
1 2
 11/16 Micimacko67 ***** válasza:
66%
Bocs, lehet, hogy én vagyok lemaradva...de a tüszős mandulagyulladás mióta fertőző betegség?
2021. júl. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Az, ő is elkapta a gyerekétől
2021. júl. 28. 14:54
 13/16 anonim ***** válasza:
31%
3! Hülyeségeket beszélsz, 10 éve is ki voltunk akadva, amikor valamelyik kolléga influenzásan bejött a melóhelyre. Semmi köze ennek a covidhoz, influenzát sem akarok kapni ha nem muszáj.
2021. júl. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
70%
#13: És hányan ültetek maszkban?
2021. júl. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
50%

Minden elismerésem annak, aki tüszős mandulagyulladással egyáltalán lábra tud állni. Én baromi ritkán vagyok beteg, több mint 50 év alatt az egyetlen dolog, ami le tudott dönteni a lábamról, az ez volt. Mellesleg nem tünete a köhögés, viszont az ember nemigen tud nyelni, ennél fogva enni, inni és beszélni. Kizártnak tartom, hogy ez lenne a baja, elég jól ismerem ezt a nyavalyát.

Valami más baja lesz (pl. reflux, az meg baromira nem fertőző), vagy simán a vacakul beállított klíma miatt köhög. Attól én is szoktam.

2021. júl. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
43%
Jogos a kérés.
2021. júl. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!