Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek motorral vagy...

Szerintetek motorral vagy biciklivel jobb kaja futárkodni Budapesten?

Figyelt kérdés
Netpincér vagy Wolt mind1. Biciklivel fárasztó, viszont könnyű parkolás, kevés macera. Motorral kreszre jobban oda kell figyelni, bukót mindig le fel, macerásabb, tankolni, viszont csak húzni kell a gázt. Tapasztalat?

2021. júl. 31. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Motorral, úgy gyorsabb és biztonságosabb.
2021. júl. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem autóval, de csak ha ez a két lehetőség van, akkor motorral. Biciklivel nagyon fárasztó lehet, egész nap csak tekerni, tekerni. Estére leesne a lábam.
2021. aug. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha a pénz a kérdés, akkor valami 125-ös robogóval. Ha a kényelem és biztonság, akkor kocsival. Ha valami folytán egyik se prioritás, akkor bicajjal. Kevesebbet lehet keresni, több a cím/futár, illetve talán mindhárom közül a legveszélyesebb, főleg ha még sose futáekodtál Budapesten bicajjal. Én bicajjal is, meg motorral is (naggyal is meg kicsivel is, 900 és 300 cc), emiatt mondom, amit mondok. Meg mert benne vagyok néhány futárcsoportban, és leginkább a bicajosok meg autósok panaszkodnak a kevés címre meg egyéb dolgokra. Én motorral nem igazán tapasztaltam, amit ők.


Bukót szinte sose vettem le meg fel. Másrészt motorral se biztonságos, főleg ha kezdő motoros vagy. Kb heti szintem poszoltak balesetről fotót a többiek, én megúsztam, de szerintem részben az addig megszerzett meglehetősen sok motoros tapadztalat miatt. Többször lehetett volna balesetem, kb havonta 1 alkalommal ha kezdőként toltam volna.

2021. aug. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Messze nem mindegy hogy Wolt vagy Netpincér.
2021. aug. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
37%
Biciklivel tiszteségesebb, mint a megélhetésért szennyezni a környezetet. Persze ha napenergiával töltöt elektromos motorrol van szó, az rendben van.
2021. aug. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!