Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 3 műszakos társaim, ti melyike...

3 műszakos társaim, ti melyiket szeretitek? Éjszaka, délután, délelőtt és miért?

Figyelt kérdés

Én az éjszakát és a délelőttöt és hogy miért?

Amikor éjszakás vagyok kb. 2 óráig alszok és utána szinte ott az egész nap.

Délelőttös héttel ugyanígy vagyok. 2 órakor vége és szintén ott van még a nap többi része. Persze a korán kelés nem jó barátom, de csak addig rossz míg el nem kezdek dolgozni, aztán elmúlik az álmosság.

A délutánt pedig utálom. Eleve fél 11-kor érek haza. Volt már olyan, hogy bent álmos voltam, hazajöttem, lezuhanyoztam és már kiment az álom a szememből. Olyan 9 óráig szoktam aludni, de alig csinálok valamit és már mehetek dolgozni. Eltelik az egész nap..

Ti melyiket szeretitek?



2021. aug. 4. 07:02
 1/9 anonim válasza:
75%

Eggyiket sem, az éjszaka eleve felborítja a bioritmusod.

A nyamvadt gyárakat persze ez nem érdekli, bár nem is ember vagy ott,hanem csak darab.

2021. aug. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam csak a 2 műszak jöhet szóba Délelőtt délutánt

Ejjelt nem bírom,nem tudtam átállni.


Délelőtt azért jó,mert én korán kelő típus vagyok 4.40 fent vagyok,6-14melo

Hazaérek főzés,pihenés,takarítás aztán már 18 óra van

Nagyon hamar elmegy a nap

Nem is tudom,hogy csinálja az aki 16 végezz, még bevásáról,hazaér főz mos takarít,tuti nem végezz 18ig


Délután azért jó, mert délelőtt van időd mindenre

Főzés mosás takarítás

Elmenni ide oda

Beülni valahova

Volt olyan mivel korán keltem fel 5kor-7ig mindent megcsináltam

Pihentem 2 órát,lementem a balatonra

Onnan mentem melózni

2021. aug. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Éjszaka a legjobb, mert nincsenek bent a nagyfejűek, lehet lazáskodni, nem kell vigyázban ülni mint délelőtt.
2021. aug. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is az éjszakát szeretem. Ilyen éjjeli bagoly típus vagyok amúgyis. Olyankor valahogy energikusabbnak érzem magam, kevesebb pihenéssel is ugyanolyan jól érzem magam. Olusz olyankor nincsenek bent a nagyfőnökök. Kicsit lazább.
2021. aug. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én az éjszakát preferálom. Egyedül dolgozom, - nem kombinál senki körülöttem, nem csörög a telefon pitiáner hülyeségek okán, - én osztom be az energiámat, én gazdálkodom a rendelkezésemre álló berendezésekkel - és ezért a saját igényeimnek megfelelően tudom azokat felhasználni, nem kell semmilyen szinten alkalmazkodnom senkihez. Nem szeretem a nyüzsgést, - főleg a feleslegeset nem. Szívesebben vállalok olyan munkáért felelősséget, amelybe mások nem tudnak belenyúlni és úgy végzek el.
2021. aug. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Vasárnaptól kezdődő 5 napos êjszaka, amikor péntek reggel héttől 7vége van
2021. aug. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az éjszakát, mert akkor nyugi van
2021. aug. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
Hatos vagyomamúgy az éjszakábal amnyi volt a gondom, hogy fájt a gyomrom tőle meg zsibbadtam, de a gyomrom az borzasztóan rossz volt 2-3 napig. (Mi 5 napot és 2x12 órát éjszakáztunk kéthavonta)
2021. aug. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Reggel szeretek korán kelni. Akkor olyan hosszúnak éreztem a napot, hasznosan működtem.


De tény... ez nem a legjobb volt, hanem a legkevésbé rossz.

2021. aug. 5. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!