Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hol tudok infót találni olyan...

Hol tudok infót találni olyan cégekről, ahol pénteken rövidített munkarend van, de legalábbis normális a munkaidő és a légkör? Hol lehet ennek utánanézni?

Figyelt kérdés

Tudtok írni ilyeneket, vagy hol lehet munkahelyi véleményeknek/tapasztalatoknak utánaolvasni, ahol ez is szerepel?


Nem titkon azért kérdezem, mert számomra fontos a work-life balance, és sajnos legutóbb csúnyán ráfáztam ( pedig korábban az a cég is konkrétan ezt hirdette magáról(!).. de messze nem ez volt a helyzet)..


Nem akarok beleszaladni újra olyan helybe, ahol a munka csak papíron 8 óra, de folyton túlhajszolnak meg túlórázni kell.


Szóval tippek, vagy gyűjtőoldal is segít, csinálnék egy listát, ha egyszer lehetőség adódik.. :)



#munkahely #munkaidő #worfklifebalance
2021. aug. 5. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen oldal

Menj el a közigazgatásba dolgozni

2021. aug. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk a közigazgatás meg a normális legkör az esetek 99%-ában egymás ellentétje.

Amugy sehol nem tudsz ennek utána nézni. Akkor derül majd ki ha felvettek.

2021. aug. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Infoparkban szinte bárhova mehetsz.

Pénteken 3 körül úgy kiürül minden, hogy alig látni embert.

2021. aug. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha elfogadod a 200 ezres diplomás fizut, akkor a közigazgatásban negyon jó lesz neked 😊
2021. aug. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem köszi, maradok a versenyszférában, ahogy eddig is! :D


Dolgozni szeretek, a 8 órában legyen is pörgés, de ennyi és nem kifacsarás tulhajszolással. ;))


3-asnak Köszi a tippet, nekem is volt már egyébként ilyen munkahelyem, és nem közigazgatásban voltam. Nem tudom az emberek miért engedik magukat kihasználni, de sokaknál látom hogy konkrétan természetesnek veszik.. hát én meg köszönöm, amíg órabérben vagyok, addig be is tartom azt a munkaidőt, amire szerződtünk. De a 8 óra az nalam mondjuk 8 óra munka is, nem nyehereszes a kollégákkal...


Nem vagyunk egyformák. Most pl fele annyit dolgozok kb ugyanannyi pénzért, ahol tulhajszoltak legutóbb. Én azért dolgozok h éljek, és nem azért élek h dolgozzak.. Ezt a közigazgatásos kommentelőkkel írnám mellékesen.

2021. aug. 6. 23:11
 6/9 A kérdező kommentje:

Mármint úgy értem hogy versenyszférában is vannak azért még multinál is valóban jó munkahelyek, ahol tényleg nem facsarnak ki és jó a légkör is.


Csak olyan rossz hogy előre lutriznia kell az embernek.

2021. aug. 6. 23:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor viszont lehetetlent kívánsz 😕
2021. aug. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Volt ilyen munkahelyem, versenyszféra. Még kötelező túlóra sem volt, de nem okozott gondot kicsit továbbtolni, ha kellett, rugalmas volt a munkaidő is.. Pénteken 14-kor hazalehetett menni. Valaki írta, hogy van még ilyen máshol is. :)


Nagyon szerettem ezt a fajta munkaidőt, egyre jobban felértékelődik a szabadság, főleg ha majd család is lesz.


Most találtam egy alternatívát, de érdekelt céges szinten hol van még ilyen.


(De igazából a pénteki rövid napot is el tudom engedni, csak bio robotnak ne nézzék az embert? értsd ne szórják tele 10-órát igénylő munkákkal egy 8 órás munkarendben.)

2021. aug. 9. 10:18
 9/9 A kérdező kommentje:

A rövid napot elengedtem :D Már csak a worklife balance-ot nem szeretném.


Amúgy ez az odlal elég jó, itt lehet véleméyneket is olvasni, meg fizetési infókat is: [link]

Majdnem jelentkeztem az adott településre lokációban egy meghirdetettre, mikor megláttam ezt, pont ezzel a telephellyel:

W"ork-life balance nehezen fenntarthato

Magas elvarasok, folyamatos tulorazas"

--> a pont ezt nem szeretném.


indeed.com-nak is van hasonlója, csak ott vegyes ugye és főleg külföldiek használják, de akad magyar is.

Csak azért írtam be, ha valakinek szintén számít hol dolgozi, egy kis kiindulópont, amire akár interjún is rá lehet kérdezni.

2021. aug. 18. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!