Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire normális az, hogy...

Girlll3 kérdése:

Mennyire normális az, hogy egy munkahelyen nem szólunk egymáshoz, csak munka miatt?

Figyelt kérdés
Bekerültem egy munkahelyre, de nem szoktunk beszélgetni, csak úgy vagyunk... Nekem elég frusztráló, egyszerűen, mint egy robot, úgy vagyok ott. Van, hogy szétszórt vagyok és elfelejtek dolgokat. Lehet emiatt is van, de nem gondoltam volna, hogy ez ilyen lesz. Rossz a hangulat. Nem szeretem. Mikor kezdtem elmondták, hogy kicsit antiszociálisak az itt dolgozók, de nap végére szétunom magam és feszült is vagyok állandóan. Nem bírom. Gondoltam lesznek majd itt kapcsolataim, de nem. Egyáltalán semmi nem alakul.

2021. aug. 6. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Milyen munkát végeztek ?
2021. aug. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Van, ahol rossz a közösség. Van, ahol a főnök nem engedi, és balhézik, ha valaki megszólal. Kérdés, hogy pl. szünetben kint a dohányzóban beszélgetnek-e az emberek.
2021. aug. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Nem írod, mit/milyen munkát végeztek.

Ha komoly odafigyelést igénylő a munkátok, akkor a beszélgerés hátrányos lenne.

A dolgozók világnézetükről, pártállásukról munkahelyen a az eetlegs viták elkerülése miatt nem szeretnek beszélgetni, a családi dolgokról a "kinek mi köze hozzá" okán, a pletykát pedig azért kerülik, mert hazudni mindenki tud, de nem mindenki szeret.

Más pedig mi marad?

2021. aug. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Írj a társkeresés témába, egyből lesznek kapcsolataid, annyi amennyit akarsz. 😋
2021. aug. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!