Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Első komoly munkahelyemen az...

Első komoly munkahelyemen az inkompetencia érzés normális?

Figyelt kérdés
Első munkahelyemen vagyok már 4 hónapja, és a szakmámat megszakítással tanultam ki, így sokat felejtettem akkor, mikor másodjára belevágtam. Így foghíjas a tudásom és folyamatosan attól rettegek, hogy valamikor fény derül arra, hogy alap dolgokat nem látok át. Még egyelőre nem tudok önállóan dolgozni, mert elég komplex rendszer a mi munkánk, de egyelőre nem látom a végét, hogy mikor fogok kiigazodni ezen a rendszeren. Attól félek, hogy soha. Ráadásul a memóriám sem bajnoki, így lassan tanulok. A munkáltatóm, munkatársaim visszajelzése pozitív rólam, de ennek ellenére folyamatosan attól szorongok, hogy hamarosan rájönnek arra, hogy nem értek a szakmához.
2021. máj. 24. 17:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, hogy a betanitási folyamat is elég kaotikus, sok mindent nem magyaráztak el a kezdetektől, hanem úgy vették, hogy tudom, és 4 hónap távlatából már nem merek rákérdezni, hogy az hogy is van, mert hülyén jönne ki, hogy miért nem érdeklődtem eddig. De az elején így is annyi információ és tanulnivaló volt, hogy nem láttam szükségét annak, hogy megkérdezzem, de ma már meg kellemetlen lenne.
2021. máj. 24. 17:06
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlen sok helyen a tapasztalat az elöny. Jol tudják hogy rendesen tanulni munka közben lehet.
2021. máj. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, majd belejössz.
2021. máj. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy milyen munka?
2021. máj. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyik kézbe notesz, másikba ceruza. Mindent felírni, ha feledékeny vagy. Én így szoktam.
2021. máj. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!