Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyógyszergyárba milyen vagyonő...

Gyógyszergyárba milyen vagyonőrként dolgozni?

Figyelt kérdés
Mennyire nyugis, tudnátok mesélni, köszi.

#vagyonőr, gyár
2021. aug. 9. 13:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Valaki?
2021. aug. 9. 18:12
 2/4 anonim ***** válasza:

A vagyonőr, mindenütt vagyonőr, - nincs érdemi jelentősége annak, hogy hol dolgozik vagyonőrként. A helyi sajátosságokra pedig mindig kiképzi a cég biztonsági főnöke (által megbízott ember). Mi lehet ez egy gyógyszergyár esetében? Veszélyes anyagok fokozott védelmével esedékes protokollok. Be és kiléptetés. Megfelelő időben, ill. módokban bejelentkezések, visszaigazolások a kontrollpontokon. Veszélyhelyzeti protokollok. Biztonsági berendezések helyének ismerete, használatuk rendje és jelzéseik értelmezése. Jelentések formátuma, időszerűsége, prioritása. Együttműködés a katasztrófa elhárításban. Hatékony kommunikáció. Alá-, mellé- és fölérendeltségi viszonyok a cégen belül, - a lényegét tekintve tehát az, hogy ki, ill. milyen okkal és milyen lapokat oszthat neked. Állandó éberség.

Nem hiszem, hogy komoly mutatvány. Gyógyszergyáraknál szerintem a be- és kiléptetés lehet a legkritikusabb - a belépési illetékességek és az anyagmozgások precíz nyomon követése miatt. -Ha átjáró házzá válhat egy gyógyszergyár, akkor az komoly problémává válhat - mondjuk abban az esetben,ha megdurrantanak egy szállítmány kifejezetten veszélyes anyagot.

2021. aug. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Utolsó mondatod a szinte leglényegesebb nekem, huszonéves vagyok ezért kérdezem :D Igen, van Ruházat és csomagatvizsgalas is :D
2021. aug. 10. 23:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én vagyonőr vagyok egy gyárban, szemben velünk van egy hatalmas gyógyszertár féleség, az a lényeg, hogy rengeteg nagyteher jön hozzájuk is(mint hozzánk), ott is van járőrözés, teherporta, stb. Mint nálunk. Kb velünk egy szinten vannak, de mi jobban keresünk. Talán ők is 24 óráznak, mint mi, de tök jó, én szeretem.

2021. aug. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!