Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek is megalázó?...

Szerintetek is megalázó? Teherautó sofőrként dolgozom a cégnél, van egy C és egy B kategóriás jogsival vezethető autónk. C csak nekem van. Nincs fuvar a nagyra de a kicsire is egy nem sofőrt tesznek mert majdnem neki hazafelé van szállítási cím?

Figyelt kérdés

Van kb 5 kollégám, akinek van B jogsija de GKI-m Páv-om 2es orvosi csak nekem.

Mostanában sokszor műszak vége előtt elindúl valamelyikük mert pont hazafelé útba esik a szállítasi cím. Ha másik autóra van fuvar nem érdekel, de egész nap dolgozzak mint egy segédmunkás szebben mondva árúkiadó (amibej nem én vagyok a legjobb, egy senkiházi bunkó kollégám sokszor érezteti is velem, ennek oka hogy 1000 állandó címet ismerek de azt hogy melyik anyag helye hol van nem). Aztán pakoljak meg nekik,és nézzem ahogy elmennek fuvarba.



2021. aug. 10. 19:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Van munkád? Van. Örülj neki!
2021. aug. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1es nem 1992 van amikor a szoci megacégek felbomlottak...
2021. aug. 10. 19:33
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Az nem szép a kollégádtól, hogy folyamatosan érezteti veled, hogy nem vagy olyan ügyes (nyilván, hiszen máshoz értesz igazán, de ettől még nem kéne folyton az orrod alá dörgölni). Ez az igazi probléma.


Az szerintem teljesen normális, hogy ha valaki másnak hazafelé útba esik egy cím, és alkalmas az adott jármű vezetésére, akkor vigye ő. Érthető, ha bánt, hogy a te képzettségedet igénylő munka most nincs, de ettől még az adott esetben így célszerű kiosztani a feladatokat.

2021. aug. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
3as....Először is köszönöm a válaszod. Elejére srác nem tehet róla nem szocializálódott, annyira sem hogy ne említené hogy anyuval együtt jár kocsmába,tudom hogy ő ilyen de mégis idegesít. Ja emelett szomszédom az öltözőben, bár lehetne nem zuhanyzik munka után a bakancsát hiába hintőporozza nagyon durván büdös mindene, állítólag a balesetes alsói is ott vannak napokig tárolva. A szag reggel ellenerzéseket táplál benne, aztán jön az okoskodása.
2021. aug. 10. 19:55
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha majdnem hazafelé van neki (és tényleg arra van) akkor ez miért baj? Nem értem. Ha meg ennyire nem tetszik keress másik munkahelyet.
2021. aug. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Azért ne süllyedj le az ő szintjére, hogy a háta mögött kibeszéled.
2021. aug. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6os nektek ismeretlenűl leírtam. Akik ismerik annak nem beszélem ki, meg szerettem volna indokolni az ellenérzéseimet.
2021. aug. 10. 20:35
 8/12 A kérdező kommentje:
5ös! Mert miért sz...én valamivel amihez se kedvem se tudásom. Én nem ennek jöttem ide.
2021. aug. 10. 20:36
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
Nekem ebből az jött le, hogy lenézed az árukiadókat a munkájuk miatt.
2021. aug. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Semmivel nem vagy több mint Ők! Viszont Ők baromi jól szórakoznak, hogy szivathatnak téged, mert tudják mivel lehet megfogni,es húzni az agyadat...

Ha annyira több vagy és jobb valt melóhelyet. Mindenhova kell a jó szaki

2021. aug. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!