Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Wish rendelésnél rossz szállít...

Wish rendelésnél rossz szállítási cím?

Figyelt kérdés
Járt már valaki így? Tegnap rendeltem pár apró dolgot az oldalról, majd mikor már elutaltam, jött az email amiben látom, hogy a ház számot nem írta oda, csak az utca, emeletet és ajtó. Nyilván nem fognak megtalalni sehogysem a ház szám nélkül 🤔 Utána azonnal írtam két helyen is angol emailt, hogy legyenek kedvesek javítani a szállítási címet bizakodva, hogy még időben vagyok.. Aha.. Másnap reggel már jött az újabb email, hogy rendelését készítik össze a szállításra.. És innentől fonal szakadás.. Próbáltam megint az információn intézkedni de megkell várnom, hogy mi lesz a vége, addig állítólag nem tudnak segíteni. Valaki volt már ebben a cipőben?? Hogy oldotta meg?
2020. ápr. 16. 07:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt, hogy feltörték a fiókom és rendeltek maguknak. Onnan vettem észre, hogy jött az értesítés a rendelésről, mikor nem is voltam belépve. Akkor még nem tudtam, mi történt. Több rendelés is volt. Volt, amit egyből tudtam törölni, de volt, amit nem. Írtam az ügyfélszolgálatos chatbe. Ott írták, hogy sajnálják, hogy tévesen rendeltem, használjam egészséggel (így jártam). Azután vettem észre, hogy a címem át lett írva valami külföldi címre. Akkor jöttem rá, hogy fel lett törve. Írtam megint az ügyf.szolgálatnak, hogy mi történt és soha nem fogom megkapni a “téves” rendelést. Na erre már semmit nem reagáltak. Úgyhogy, ha lejár az idő, visszajelzem, hogy nem kaptam meg a terméket (mert ez az igazság). Akkor vissza kell téríteniük az árát.
2020. ápr. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!