Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pesten beérni egy munkahelyre,...

Pesten beérni egy munkahelyre, ami reggel 8-kor kezdődik, és kb. 40 percet vesz igénybe, mennyire oké? Hogy van így az embernek élete, ha ebben az esetben korábban kell kelni, aludni is, viszont későbbi kezdésnél meg, elmegy az egész nap.

Figyelt kérdés

Melyik jobb kezdesi idopontnak?

Az is szempont,h tomegkozlekedesnel at kell szallni, aminel lehet keses is ..stb.


Mik a tapasztalatok? 18 eves vagyok, meg mielott kapnek negativ kommentet. Puszta informacioszerzes,hogy hogyan lehet ezt menedzselni...nincs tapasztalatom benne ..

Koszonom a valaszokat!


2021. aug. 12. 21:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Ha 8-ra kell beérni, akkor honnan jön ez a "későbbi kezdés"? Nem értem a kérdésedet.
2021. aug. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Marad a hétvége, az úgymond életre. Van, aki még ennél is messzebbről jár be. Kolléganőm Dunakesziről, legalább másfél óra a reggeli csúcsforgalom miatt. Sajnos azt kell mondjam, 40 perc Budapesten még teljesen oké. Nekem ugyan csak 20, de én a metró vonalán lakom és a munkahelyem is ugyanazon a vonalon van.
2021. aug. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elmegy sok a napból, aki dolgozik, az így él. Hát még a 3 műszaknál.
2021. aug. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%

Amikor suliba jártál hogy csináltad?

Járj 2 muszakba akkor nem megy el az egész nap

2021. aug. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
40 perc teljesen átlagos sőt. Agglomerációból simán 1,5 óra a belváros (és 1,5 óra vissza is.)
2021. aug. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
25%
8-ra dolgozni járni? Az kissé nem késői?
2021. aug. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rugalmas munkaidőm volt mindig is. De arra jöttem rá, hogy akármilyen szar is korán kelni, akkor is úgy járok a legjobban, ha legkésőbb fél 8-ig beérek, mert akkor marad időm munka után programokat szervezni.
2021. aug. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Kesobbi kezdes azt jelenti,hogy nem 8kor,hanem mondjuk fel 10kor,mert rugalmas a munkahely ebben. Az esetben nem kellene koran kelni,viszont kesobb ernek haza joval..

Nem tudom,melyik elonyosebb eset

2021. aug. 12. 21:44
 9/18 anonim ***** válasza:
91%
Hát dönts el hogy reggel aludni akarsz vagy delutan korábban hazaerni
2021. aug. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%

Korán kezdeni, ez nem kérdés, még akkor is így van, ha minden nap nagyon fáj. Ha minden nap este 6-kor végzel szinte csak aludni jársz haza, elfásulsz.

(A munkahely rugalmassága esténként ne a te kontódra történjen, arra figyelj.)

2021. aug. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!