Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik gyárba menjek dolgozni...

Melyik gyárba menjek dolgozni Komárom-Esztergom megyében,ami az egészségre nem ártalmas?

Figyelt kérdés

2021. aug. 14. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem írtál opciókat de igazából mindegy... egyébként az összes munka valamilyen szinten ártalmas:d az egészség meg alapvetően mulandó. Szóval a azt válaszd ami relatív a legkevésbé szar.
2021. aug. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy vegyszerek meg ilyenek
2021. aug. 14. 19:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Aptiv vár téged
2021. aug. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Aptiv az kabelgyar
2021. aug. 14. 21:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. aug. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Menj csak oda, a legszarabb gyárak közé tartozik.:D
2021. aug. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Okés akkor hova menjek
2021. aug. 15. 17:25
 8/8 anonim ***** válasza:

Na hova sikerült elhelyezkednek?

A gyári munkák ártalmasak a lélekre és a testre is a több műszak.

Én gyárból mondtam fel, 3 műszakból. Aztán felvettek egy kis üzembe, monoton meló megint. 1 napot bírtam. Rájöttem, hogy már nem bírom ezt a monoton droid munkát. Végülis nem véletlenül mondtam fel, csak nem volt jobb ötletem és hát nem kapkodnak utánam ennyi év gyári munkával. Rossz fényt vet. Amire felvettek volna más jellegű, nem jelentenek be rendesen. Ott se első opció voltam a jelentkezők közül mint kiderült. A gyári munka lélekölő tud lenni, ha nem izgalmasabb helyen vagy. Bár nekem a bolti is lélekölő volt a kollégák miatt. Nem illettem közéjük. Az az 1 nap is legutóbb a kollégák miatt is szar volt túl a munkám. Telibeszartak magyarán, hogy ott vagyok. Teljesen magam voltam ott és senki nem foglalkozott velem, csak amennyit muszáj volt.

2022. aug. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!