Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tényleg be fog zárni az...

Tényleg be fog zárni az esztergomi Tesco,vagy ez csak pletyka?És ha bezár,hova menjenek vásárolni az esztergomiak?

Figyelt kérdés
Én azt hallottam hogy be fog zárni.Rákerestem a google-on,de nem találtam erről semmilyen információt.Lehet,hogy nem is igaz?De ha mégis igaz,akkor mikortól zár be?Jó lenne tudni.

2020. aug. 22. 13:49
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és ami még fontos,ha tényleg bezár,mi lesz az ott dolgozókkal?Elküldik őket?Vagy áthelyezik őket másik Tescóba?
2020. aug. 22. 13:51
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem el hogy egész Esztergomba csak a Tesco van. Van szerintem Penny, Coop, Spar, Goods Market, CBA, piac is és húsbolt is.


Ha nem megbízható forrás mondta akkor meg szépen a biztos forrástól kéne érdeklődnöd magától a Tesco-tól.


Az ott dolgozok meg remélhetőleg a többi boltban találnak munkahelyet.

2020. aug. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Én azt hallottam hogy az összes Tesco magyarban átt alakul vagy is el adja és Hoffer lesz belőle vagy is Aldi.
2020. aug. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Én is úgy tudom, hogy a Tesco kivonul Magyarországról. Nálunk már a polcok egy részét fel se töltik.
2020. aug. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Még van egy tízezer forintos Tesco utalványom.Addig ne vonuljanak ki,amíg le nem vásároltam:)
2020. aug. 22. 21:19
 6/6 anonim válasza:
Nincs semmi erre utaló nyom...
2020. nov. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!