Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jobb, személyre szabott...

Jobb, személyre szabott motivációs levél beküldése érdekében szerintetek érdemes másodszor is jelentkezni egy állásra, vagy rossz fényt vethet rám, és inkább ne tegyem?

Figyelt kérdés

Találtam egy nekem tetsző álláshirdetést tegnap a neten, profession-ön. Sajnos a "gyári", alap kísérőlevelet küldtem be, apró módosításokkal. Szeretnék írni egy egyedit, viszont akkor újra be kellene küldenem a jelentkezésem. Nem akarok nyomulósnak tűnni, vagy olyannak, aki elfelejtette, hogy már jelentkezett... szerintetek? Maradjon ez az alap, vagy küldjek be egy 2. jelentkezést, személyre szabott motivációs levéllel? Én úgy érzem, hogy mivel ebben az állásban is fontos a fogalmazás és a beszédkészség, ezért fontos, hogy egyedi motivációs levelet küldjek be, úgy érzem talán be kellene adnom egy 2. jelentkezést és megemlíteni benne, hogy miért küldtem újat.


Ez az alap:


Tisztelt Hölgyem / Uram!


Ezúton szeretnék jelentkezni az Önök által, a Profession.hu oldalán meghirdetett XX pozícióra.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumokat csatolva küldöm Önöknek.

Ha pályázatom elnyeri tetszésüket, kérem keressenek az alábbi elérhetőségek egyikén.


Üdvözlettel,


XY

Email

Telefon



2021. aug. 15. 12:33
 1/2 A kérdező kommentje:
Esetleg még törölni tudom a jelenlegi jelentkezésemet és beküldeni egy újat. Talán ez a legjobb megoldás. Most esett le, hogy ilyen lehetőség is van ezen az oldalon. Szóval, szerintetek?
2021. aug. 15. 12:35
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez csak a jelentkezés, a motivációs levél egy csatolmány volt gondolom az önéletrajzzal együtt.

Egyébként ne küldd be újra. Csak felhívod a figyelmet a hevenyészett, komolytalan jelentkezésre, annál még a standard levél is jobb

2021. aug. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!