Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen gondja van egy ilyen...

Milyen gondja van egy ilyen embernek ?

Figyelt kérdés

Szomszédunkban lakik egy fiatal srác, kb 20 körül. Nemrég költözött ide, nem nagyon foglalkozott velünk. Mint ha ottsem lennénk. Örültünk végre egy szomszédnak.


Ma délután bontotta a régi vakolatot, de mint egy eszelős. Az ablakból néztük anyukámmal. Először sima kőműves kalapáccsal, nagyon gyorsan, mint egy idegbeteg. Utána látjuk hogy hozza ki azt a 5 vagy 10 kgs kalapácsot. Azzal esett neki. Látszott hogy ideges. Utána eldobta a kalapácsot, és elkezdte ütni a fejét. De rendesen.


Közben pedig jöttek hozzánk, és mikor elmentek tőlünk a vendégek, akkor odajött bemutatkozni. Nagyon udvarias, mosolygós volt akkor. Elmondta honnan jött stb. Illatos volt, jól ápolt fiatalember. És így elgondolkodtam azon hogy nemrég úgy viselkedett mint egy eszelős, most pedig úgy mint egy buddhista. Csak nekem lenne ez furcsa?


Vagy esetleg én képzelek bele sokat?


Mindenesetre ledöbbentett mikor láttam hogy üti a saját fejét. Miért csinál ilyet valaki ?



2021. aug. 18. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Az emberek néha idegesek, vagy megjátszotta magát
2021. aug. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Thispain ***** válasza:
75%
Kiadta a dühét.
2021. aug. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Lehet meglatta, hogy nezitek xD gyorsan mentette a menthetőt :D
2021. aug. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom xd. De elég fura volt :D
2021. aug. 18. 21:23
 5/8 A kérdező kommentje:
Kettes. Így ? Az jó 🤣
2021. aug. 18. 21:23
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Aki illatos az rossz ember már nem lehet!
2021. aug. 19. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És most mi a helyzet?
2021. szept. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fingottam!!
2021. szept. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!