Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Netpincéresek másoknak is van...

Netpincéresek másoknak is van ilyen?

Figyelt kérdés

IOS-re le van szedve a Roadrunner app és valamiért nem látok műszakokat.


Tudom, hogy nyáron most nincs sok műszak, de egyik haverom régebb óta itt melózik és cserére rakott egy műszakját, de én nem látom/láttam. Semmilyen műszakot nem látok. 10 esben vagyok, első hónapom, nincs műszak és semmi nem jelenik meg. Nálam van baj, vagy most kezdőknek egyszerűen SEMMIT nem fognak adni és azért nem látok műszakokat?


Köszönöm előre is.



2021. aug. 21. 21:14
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Több ok miatt nem látsz műszakokat.


-Sokszor nincs. Egyátalán...


-Ha van rajtad műszak, akkor a rendszer nem mutat olyan műszakokat, amivel egybe esik a te műszakod. Tehát hiába van fent 30 műszak, de ha mondjuk van egy 2,5 órás műszakod aznak 11:45től mondjuk, lehet egyet sem fogsz látni.


-Ha valaki lead egy műszakot és éppen nincs futárra szükség (vagyis azt jósolják előre), akkor a rendszer egyszerűen törli a műszakot. Tehát eltűnik leadás után és senki sem fogja látni. Szóval ha a haverod cserére rakta fel a műszakját lehet emiatt nem láttad.


-Mivel rengeteg futár van és jelenleg tényleg kevés műszak így többnyire másodpercek alatt tünnek el a műszakok ha felajánlod cserére.


Pl.: Többször volt már hogy hajnali 2-3 fele adta le műszakot más napra, mert elment a kedvem vagy csak túl későn reagáltam. Kb 1-2 perc alatt elvitték a hajnali órákban is.

2021. aug. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!