Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van itt aki netpincéres...

Van itt aki netpincéres futár? Lenne pár kérdésem hozzá.

Figyelt kérdés

A munkával, fizetéssel kapcsolatban. Sok dolgot hallok innen onnan a netpincéresektől leginkább, a wolttól is hallok tőlük, de múltkor próbáltak meggyőzni hogy menjek át. Ami nincs is ellenemre, csak szeretnék többet megtudni, és úgy ott dolgozni hogy nagyjából tudom mi a helyzet.


Például érdekel, hogy tényleg 1500 óraber fix, és azon felül kapod a címpénzeket? Napi kereseted neked mennyi, és hány címet csinálsz óránként? Te mit gondolsz a netpincérről? Mik a hátrányai, és nagy előnyei?


Köszönöm szépen.



2019. okt. 13. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
11%
Már írtam, hogy a Netpincérnek nincs futárszolgálata. Az csak közvetít. Az éttermektől rendelsz, és szállítani is azok szállítanek.
2019. okt. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
#1: De van.
2019. okt. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem érdekel a szóhasználat, vagy hogy kinek milye van. Aki netpincéres futár, az írjon.
2019. okt. 14. 09:13
 4/6 anonim válasza:
Tényleg van. [link]
2019. okt. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

A netpincér nem igazán korrekt, így elég sokan jöttek át a wolthoz, koztunk én is. Jópár hónapot dolgoztam piros ruhában, a futárokat nagyon kedvelem, de ahogy az ember egyre tobbet lát belőle, a úgy megy el tőle a kedve.


A fizezés járműtől és zónától is függ. A belvarlsban biciklivel pl. 1000ft órabér és 550ft a címlénz, bónuszok nincsenek. Keresetben nagy különbségek nincsenek, inkább a morális kérdésekben.

2020. jan. 26. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Funteki válasza:
Én vidéken vállaltam munkát a netpincernel ez év 1től felezte a netpincer az orabért 800ft + 400ft cimbénz de cimket keveset kapunk müszakja sok futárnak nincs hetek ota.Üdv
2020. jan. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!