Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szokás saját szereszámmal...

Szokás saját szereszámmal dolgozni munkahelyen?

Figyelt kérdés

Autóvillamossági szerelő vagyok, főallásban alkalmazott de néha elvállalok egy-egy melót otthol is. Az évek alatt sok profi szerszámot és szoftvert vásároltam, aminek az összértéke több mint 3millió ft.

Nemrég a munkahelyen volt egy problémásabb autó, aminek a diagnosztizálásához nem volt megfelelő eszköz, így aznap elhoztam otthonról a sajátom.

Ezt látva a főnök megkért, hogy hagyjam a műhelyben a cuccaim, mert azokkal hatékonyabban lehet dolgozni mint a sajátjával.

Mondtam, hogy szó sem lehet róla, ez is csak egyszeri eset volt, mert nem azért költöttem rájuk egy vagyont, hogy más húzzon hasznot belőle.

Erre megsértődött és fösvnény f@sznak nevezett.



2021. aug. 22. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A munkahelyek többségénél a munkáltató kötelessége a munkaeszközök és a munkavédelmi eszközök biztosítása. Nyilván vannak olyan kivételek, mint pl. a kőműves, - magától értetődő, hogy ő például nem tartozik ebbe a körbe.
2021. aug. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokás. Nem fogja megfizetni, ha valami elhasználódik, tönkremegy, neadjisten eltűnik. Többet ne vigyél be semmit. Vegyen ő is jobb felszerelést.
2021. aug. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne engedj neki,neki kell biztosítania a megfelelő szerszámokat
2021. aug. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

- Főnök! Ha ad 3 millió forintot akkor behozom a szerszámaimat.

- Lista! Nem adok a szerszámokért annyit.

- Fösvény f.asz vagy Főnök.

2021. aug. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Mondtad neki, hogy elmehet a jó qrva anyjába?
2021. aug. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Remélem ez csak egy gyenge vicc volt. Ha igaz, akkor ideje új munkahely után nézni...

Vagy ennyi erővel akár indíthatnál vállalkozást is, alapfelszerelésed már megvan hozzá.

2021. aug. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Legközelebb, ha csajodat mutatod be neki, akkor majd őt is hagyd ott, mert kipróbálgatná?!
2021. szept. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!