Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más is úgy érzi, hogy sokszor...

Más is úgy érzi, hogy sokszor értelmetlen harcokat kell lebonyolítania?

Figyelt kérdés
Barátnőm szerint, akkor visznek egy terméket jobban, ha egy-kettő darab van belőle, mert akkor látják, hogy mások is viszik. Én mondtam neki, hogy ez nem így van, mert ha folyamatosan van sok választék, akkor az emberek jobban szeretnek vásárolni. Aztán, csak az igazát hajtogatta… A munkavégzés során is próbál mindig befolyásolni, hogy nem jó az úgy…Holott, van kellő tapasztalatom. Mikor segítség kellett neki, akkor kapott. Viszont, mikor már jól érzi magát, akkor elkezd fölényesen viselkedni.Nah, most. Ha az ember, mindig ilyen értelmetlen helyzetekkel találja szembe magát, hogy neki kell erősnek lenni az emberekkel szemben, neki kell magyarázkodni stb. Akkor milyen leckét kell leszűrni belőle?
2021. aug. 28. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt, h "neked nem kell meggyőzni őt". Ha a te munkád a termék kihelyezése akkor tegyél ki annyit amennyit te jónak látsz (mellékesen jegyzem meg, h nekem is azt tanították a kereskedelemben, hogy bőségesen legyen kint áru).
2021. aug. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem a barátnőd.
2021. aug. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

nem igazán érzem úgy.

ha ismétlődik egy játszma, akkor kiismerem, és ha negatív játszma akkor kivédem/megelőzöm.

am meg nem értem miért érdekel téged az úgymond bnőd?

csináld a dolgodat, amit meg más mond az egyik füleden be a másikon ki.


szóval lecke az ebből, hogy ebbe a fajta munkába a szaktudásodat tedd bele, ne pedig a lelkedet.

és soha ne magyarázkodj.

azt csak a bizonytalanok teszik.

2021. aug. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mindig a saját belátásom szerint cselekszem.
2021. aug. 28. 21:28
 5/6 anonim ***** válasza:

aha...persze.


ha így lenne, akk mi ez a kérdés csajszi?

2021. aug. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez sajnos ilyen, ha olyan emberek kerulnek ossze, ahol mindegyik iranyitani akar. En megoldottam egy jo kis passziv-agressziv besertodessel, most a kolleganom elmegy tolunk, mert nem erzi jol magat. En meg maradok. En sem elvezem ezt, de amig itt dolgozom, addig nem en leszek a masodhegedus a csapatban.
2021. aug. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!