Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ki szeretne raktarban dolgozni...

Ki szeretne raktarban dolgozni es miert?

Figyelt kérdés
Szeretne alatt ertelemszeruen nem azt ertem, hogy ez a gyerekkori alma, hanem hogy epp keresgel ilyen munkakat is.
2021. aug. 30. 02:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én szivesen, mert valami olyat, amit lehet alkalomszerűen vagy heti pár órában és nem igényel teljes lelki jelenlétet, csak koncentrálni kell, szóval rutinmuka.

Azért, mert csak bevételnövelésnek kell, nem hivatásnak.

2021. aug. 30. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretnék, nem tudok békàzni, egyszer volt egy munkahelyem ahol meg kellett volna tanítaniuk, de szartak a betanítanítàsra, és azért rúgtak ki, mert nem tudtam egyből hipp-hopp kezelni a békát (diákmunkàn), azóta rendesen félek ettől az eszköztől.

Egyébként gyárban dolgozom, mint vagyonőr (édességet gyártanak), és az itteni raktárosoknak mondjuk jó dolguk van, néha együtt kell velük dolgoznunk, azért tudom, meg valaki már harminc éve itt van, és elégedett, de elvileg nem olyan egyszerű munka, nem olyan egyszerű betanítani nulláról valakit. Épp ezért nincs is külsős embernek felvétel, a cégcsoporton belül lehet mozogni csak. Pl ebből a cégből van az országban vagy 20 gyár, és inkább ide rendelnek egy raktárost Pestről, vagy visszacsábítani volt dolgozókat.

2021. aug. 30. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pedig a bekazas egyszeru :) Persze ha soha nem hasznaltad es meg se mutatjak hogy kell, az gaz, de egyebkent nem bonyolultabb, mint arrebb tolni egy biciklit..:
2021. aug. 30. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!