Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire gáz egy munkát úgy...

Mennyire gáz egy munkát úgy visszamondani,hogy már felvettek,de szerződést még nem írtam alá?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen teljesen más munkára osztottak be mint amire eredetileg felvettek ,meg más városba. És holnapig van időm dönteni , akkor írnám alá a szerződést.
2021. aug. 31. 16:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
ÍGY ne írd alá, ha már kezdettöl nem tartják magukat a megbeszéltekhez, akkor semmi okuk megsértödni.
2021. aug. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem az! Nem ezt beszéltétek meg, így nem érdekel, amit felajánlottak. Őket ez a visszamondás nem fogja meghatni, ne foglalkozz vele.
2021. aug. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem. Még a próbaidődet sem kezdted el.

Igazából ebben a helyzetben erősen ajánlott is lemondani.

2021. aug. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%
Részedről gáz??? Talán részükről az! Mért kéne elvállalnod valamit, amit meg se pályáztál?
2021. aug. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
A férjem is azt mondja ,hogy hagyjam a francba ,csak az a baj ,hogy 3hónapja keressem a munkahelyet. De ez a dűhítő ,hogy hirtelen több műszak lett ugyan annyi pénzért , meg más város ,más munka. Nem is értem ,hogy merik ezt megtenni?
2021. aug. 31. 17:17
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

5: Mert tudják, hogy megtehetik, mert csóri munka alapú országban úgyis kénytelen vagy elvállalni, különben keresgélhetsz megint 3 hónapon át.


Azzal tudsz ez ellen lázadni, hogy nem írod alá. Tanulják csak meg, hogy nem mindenki fog csupasz lyukkal bedőlni ezeknek a kapitalista szemeteknek.

2021. aug. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Az lesz ,mert nem fogom szétbni az életem egy munka miatt. A férjem is kiakadt ezen,hogy undoríto amit csinálnak.
2021. aug. 31. 17:46
 8/22 anonim ***** válasza:

Szerintem se fogadd el.

Szépen, kulturáltan mondd le. Ha kérdezik, akkor mondd el, hogy nem ezt beszéltétek meg.

Ha azt kérdezik, mi kellene, hogy elvállald, mondjál nyugodtan dupla fizetést. Ha azt megadják, akkor gondolom, elvállalod.

Ha erre elkezdenek alkudozni, hagyd ott őket.

2021. aug. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen ha azt mondanák ,hogy jó akkor egy műszak akkor rendben lenne. De így nem. :)
2021. aug. 31. 18:01
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Még akkor is ott van, hogy más város.

Emiatt naponta +2 óra idő, nem?

Ezért fizetni illik valamennyit.

2021. aug. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!