Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire gáz egy munkát úgy...

Mennyire gáz egy munkát úgy visszamondani,hogy már felvettek,de szerződést még nem írtam alá?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen teljesen más munkára osztottak be mint amire eredetileg felvettek ,meg más városba. És holnapig van időm dönteni , akkor írnám alá a szerződést.
2021. aug. 31. 16:29
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Plusz 15perc lenne, persze illene fizetniük. Csak tényleg az a bajom,hogy már az anyagi helyzetünk nem jó. És muszáj a munkát találnom,mert máskor meg azt hallgatom itthon, hogy nincs pénz,csődbe megyünk,mert nem dolgozok stb ,de ilyenkor meg ne vállald el ,nem ér annyit ,holnap meg már azt fogom hallgatni,hogy milyen szemt vagyok ,hogy még nem találtam munkát. Tehát szinte lassan megkattanok.
2021. aug. 31. 18:13
 12/22 anonim ***** válasza:

Beszéld meg a családoddal is.

Ha együtt döntöttetek, az utólag is rendben lesz.

2021. aug. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
A párom azt mondta ,hogy nekem kell eldöntenem. :) tehát a felelőség csak az enyém.
2021. aug. 31. 18:16
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Akkor még próbálhatsz olyat, hogy megbeszéled a munkáltatóval: egy műszak/több műszak, illetve másik város.

Próbálj megfelelő fizetést kérni érte.

Ha legalább másfélszeres pénzt mond, azt már érdemes lehet elfogadni.

Ha csak 5-10% emelést mond, azt még nem. Eleve a túlmunka díja 40%, erre gondolj.

2021. aug. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a tanácsot megfogadom ,holnap kell mennem beszélek velük.
2021. aug. 31. 18:22
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Meg tartsd magad ahhoz mindenképp, ami neked jó. Alkudozásnál még az előfordulhat, hogy addig ostromozzák az embert, amíg elfáradsz benne, és már fáradtságodban inkább igent mondasz, csak hagyjanak már békén. Ezt ne hagyd, foggal-körömmel ragaszkodj ahhoz, ami neked megfelel.
2021. aug. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
És nem kell azonnal dönteni, tarts fenn 1 nap gondolkodási időt, ha új ajánlattal állnak elő. Amúgy úgy tűnik, a házasságod sem fenékig tejfel. Normál házasságban a felek támogatják egymást, nem szidalmazzák.
2021. aug. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól gondold át, nehogy megband. Több szempontot vegyél figyel. Nem gáz, bármikor visszamondhatod próbaidő alatt is.
2021. szept. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Végül az eredeti felállás lett. 1műszak,ott ahova menni akartam.
2021. szept. 1. 17:19
 20/22 anonim ***** válasza:
És hogy történt? Mondtad, hogy úgy nem, mire ők gyorsan visszatáncoltak, hogy jó, akkor legyen az eredeti? Kóstolgattak?
2021. szept. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!