Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van egy férfi munkatársam aki...

Van egy férfi munkatársam aki kedves nagyon, de sosem érdeklődött személyes dolgokról rólam. Ennyire nem érdekelem mint embert sem?

Figyelt kérdés
Tény, hogy nekem amúgy nagyon bejön, mint férfi, de idősebb nálam jópár évvel, és van családja is, felnőtt gyerekkel. Ezért nem is akarok tőle semmit. Csak az zavar, hogy sosem érdeklődött még személyes dolgaimról egyáltalán , de előző munkahelyekről sem, semmiről. Igaz ritkán találkozunk, havi 2-3 alkalom, és 1 éve vagyok kb a cégnél. De azt tudom, hogy kolléganőmmel(ő is 50 körüli mint a pasi) sok konfliktusa volt már szakmai, mégis beszélnek a csaladjukrol egymásnak. Ezért is frusztrál a dolog, mert nekem annyira szimpatikus, neki pedig ennyire semleges vagyok.?
2021. szept. 2. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Lehet te is bejossz neki, de nem akar közeledni mert nem akarja elhagyni/megcsalni a nojet. Ha családos, akkor te is bekenhagyhatnad.
2021. szept. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy mindenki szereti/szeeretné a small talkkos csacsogásokat.
2021. szept. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért kéne hogy érdekelje,ez nem valóság show.
2021. szept. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem azt várom, hogy úgy közeledjen, csak mint kolléga. Minden munkahelyemen alap voltak az ilyen jellegű emberi ismerkedések.Van e családod,hol dolgoztál ezelőtt, stb.

2es,én is pont olyan vagyok aki nem szereti a csacsogast( de vele szeretném)

Ő viszont pont olyan fajta, amikor betanulás alatt voltam, akkor nagyon szószátyár volt velünk.

2021. szept. 2. 19:00
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Te szerintem nem csak beszelgetni akarsz vele. Leirtad hogy van családja, minek mindig az ilyenekre indulgattok ra?
2021. szept. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem például introvertált, műszaki beállítottságú vezetőként nem különösebben érdekel a kollégáim magánélete. Ha személyes / családi problémáik vannak, azokat mindig megbeszéljük, megoldjuk, illetve mindenkire szánok minden héten egy 20 percet amikor bármiről beszélhetünk, lehet szakmai és magánéleti is, de ha nem muszáj nem beszélgetek munkahelyen privát dolgokról. Munkahelyre alapvetően dolgozni járunk be, nem bájcsevegni. Lehet, hogy a főnököd is hasonlóan gondolkodik.
2021. szept. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem a főnököm, ezt nme tudom honnan szedted.

Tényleg nem akarok rá menni, csak legalább jóban lenni vele, ez nem hinném, hogy olyan nagy baj.

2021. szept. 2. 20:02
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy egy kicsit elszállva magadtól?Miért beszélsz úgy mintha egy családos,idősebb férfinek kötelessége lenne érdeklődni egy olyan munkatárs személyes dolgai felől akit havonta 2-3 alkalommal lát?

Valószínűleg van ezer fontosabb dolga ami érdejli mint hogy felőled érdeklődjön,nem értem miért feltételezed hogy ennek meg kéne történnie

2021. szept. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!