Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek mit tudnék csinálni?

Szerintetek mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés

Az van, hogy a családom nagyon mondja nekem azt, hogy tanulnom kéne valami szakmát, vagy érettségizzek le.Nekem meg nagyon rossz volt a gyerekkorom, velük sok balhé volt, úgyhogy azt hiszem több probléma van itt.A hallásomban 60 dB-es kár van.Önmagában már ettol úgy érzem, hogy minden el van veszve, csak azt tudom megoldani, hogy valaki máson éljek.Erre egy tanácsadó azt mondta, hogy megváltozott munkaképességunek kéne lennem.Ez lenne az egyik kérdésem, hogy ilyen fogyatékosság mellett mi értelme van szakmát tanulni?

Mert szerintem sehova nem kellenék.Hallottam olyat, hogy egy újságíró évekig Baján lakott munka nélkül, diplomával, és a férje tartotta el.Miután elköltözött egybol rendbe jött neki minden, és jól is keresett.Tehát akkor ez sem ilyen egyszeru, hogy dolgozni az nem dolgozik, aki nem akar?

Ti ezt hogyan látjátok?



2021. szept. 11. 07:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azzal, hogy tanulsz egy szakmát, hátrébb nem leszel szeritnem. Sajnos a fogyatékosok helyzetéről nem sokat tudok, de az új tudás mindig többé tesz téged a munkaerőpiacon és az életben.
2021. szept. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen fizikai munkával jársz jobban.

Olyan szakmát válassz amit szeretni fogod és van benne ügyességed

2021. szept. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos az a baj a világban, hogy nem fogadjak el.

Ha önéletrajzban kiderül, hogy hátrányos, egyből el fogjak utasítani, de leginkább "kedvesen" azt fogják válaszolni, hogy nem került be a kiválasztodasi folyamatba, stb.

2021. szept. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szóval mindenképpen fizikai munkával jársz jobban, ott nem nagyon szükséges a kommunikáció
2021. szept. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!