Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha minden nap kések a délutáno...

Ha minden nap kések a délutános műszakból fél-1 órát, de a vezetőség sosem szól érte, akkor nem veszik észre?

Figyelt kérdés

2021. szept. 13. 13:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal valószínűbb, hogy tudnak róla. Most így is kellesz nekik, de ha leépítés lesz, tudják, hogy kit írjanak föl elsőként a kirúgandók listájára. Szerintem most szokjál vissza a pontos érkezésre.

Kollégák nem tesznek megjegyzést?

Miért késel egyáltalán? Késve indulsz? Nincs megfelelő időben buszod a munkahelyre? Ez se lenne mentség, mindenképpen meg kéne oldanod, hogy beérkezz. És itt nem 5-10 perces késésről van, habár sok helyen azt se tolerálnák.

2021. szept. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért késel, felnőtt létedre minden nap késel a munkahelyedről? Ez nem iskola, hogy kedves szerint esel be...
2021. szept. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Van munkahely ahol mindegy, ezt neked kell tudnod. Meg nem mindegy, hogy amúgy hogy dolgozol. Egy amúgy kulcs embernek lehet ez ok, hogy elnézi neki a cég.
2021. szept. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, a kollégáid többsége már feljelentett az első alkalom után. Tudják.
2021. szept. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Talán pillanatnyi emberhiány van ezért nem szólnak.Örülnek ha van valaki de amint ez változik lapátra fognak tenni a késéseid miatt.
2021. szept. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Direkt kések, azt akarom, hogy kirúgjanak... Ha én mondok fel, bukok 3 havi végkielégítést viszont ha ők akkor nem. Közös megegyezést sem írok alá, csak egyoldalút. Délelőtti műszak végén meg hamarabb hazamegyek, éjszakás előtt nem kávézok volt már kétszer, hogy elaludtam, és vezető ébresztett fel, mondtam is neki, hogy a legjobb lenne, ha kirúgnátok. Idén még egyszer sem jöttem időben dolgozni, és egyszer sem maradtam bent a munkaidő végéig.
2021. szept. 13. 14:01
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha azért rúgnak ki mert rosszul végzed a munkát, nem hiszem, hogy kapsz végkielégítést :D
2021. szept. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt ugye tudod, hogy ha kirúgnak mert nem teljesíted a munkaköri leírásodban foglaltakat, akkor semmiféle végkielégítés nem jár?


Nehogy azt gondold, hogy bármit megtehetsz mert ha ők vágnak ki legalább pénz áll a házhoz… Csak azért mondom, nehogy hoppon maradj.

2021. szept. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha fegyelmivel rúgnak ki akkor nem jár a végkielégítés sem.
2021. szept. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igy nem fogsz kapni vegkielegitest.

De, en hallottam olyat akit utaltak mert lelki terrorban tartott mindenkit

rabeszeltek a kozos megegyezes + vegkielegiteses kirugasra

mivel a stilusa nem volt eleg ok hogy kirugjak magatol meg nem mondott fel.

2021. szept. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!