Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mitől lehetett hirtelen ilyen...

Mitől lehetett hirtelen ilyen kedves?

Figyelt kérdés
Diákmunkán vagyok, az ottani főnök ha lehet így nevezni, nem igazán kedvel engem. Többször volt, hogy záróra után is még adott feladatot, mindig lekezelően, csúnyán beszél velem, nem néz a szemembe ha hozzám szól. Valamelyik nap félvállról megkérdezte hogy hova kéne nekem sietni tanulni, mit tanulok. Akkor válaszoltam hogy orvosira járok. Láttam hogy nézett egy nagyot. Amióta ez kiderült, azóta kedvesebb velem. Pedig én most is ugyanúgy végzem a munkám, mint előtte. Hogyhogy ilyen kedves lett velem?

2021. szept. 17. 09:51
 1/6 anonim válasza:
84%

Kiderült számára h sokat is tanulsz, és valószínűleg okos is vagy.

Örülj neki

2021. szept. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
mert egy bunkó
2021. szept. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Egy orvostanhallgatóból több logikát néztem ki hogy tudja.

Vagy csak dicsekedni jöttél?

2021. szept. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Kiderült, hogy csak a diplomásokat veszi emberszámba. Remélem ettől a te szemedben nem lesz jobb ember.
2021. szept. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
Mondjuk ez is fura tényleg, hogy erre magadtól nem jöttél rá.
2021. szept. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Engem csak az érdekelne hogy az orvostanhallgatónak ezek szerint ekkora tekintélye van? Nem tudom ha azt mondtam volna hogy mérnök röfögött-e volna
2021. szept. 17. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!