Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkaerő kölcsönzőken...

A munkaerő kölcsönzőken keresztül foglalkoztattotakat gyakrabban kiszórják?

Figyelt kérdés
A hétfőn elkezdtem dolgozni egy raktárban áruösszekészítőként, pénteken már el is küldtek. Egyszerűen nem hiszem el, hogy egy hét alatt el tudják dönteni, hogy kellek e, vagy sem! Ott nem is lehet dohányozni, sosem kávéztam, csak a nehezebb pakkok után ittam egy kis vizet, és rögtön folytattam.
2021. szept. 17. 15:38
 1/4 Skorpió87 ***** válasza:
100%
Ki tudja, eldöntik, hogy szimpatikus vagy-e, vagy sem. A munkád jól jön, addig sem vettek fel, szerződés nem készült! Igaz? Én nem csodálkozom ezen, hasonlót én is tapasztaltam már meg. Legalább kifizették azt a 4-5 napot, kérvényezted?
2021. szept. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De készült szerződés a munkaerò kölcsönzővel. Még nem fizették ki, mert ma volt az elküldés. Hétfőn megyek majd be oda papírokat átvenni.
2021. szept. 17. 16:24
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ők mennek először.

Vagy éppen engem pl 29 másik emberrel együtt csak pufferelésre vettek fel, persze mi ezt nem tudtuk.. 1 hónap után felhívtak mindenkit egy tárgyalóba és közölték, hogy ennyi volt...

2021. szept. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen a kölcsönzés lényege az, hogy dinamikusabban lehet alakítani a létszámot. Ha valakinek mennie kell, akkor mindig ők mennek először.
2021. szept. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!