Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgoznátok egy nagyvállalatná...

Dolgoznátok egy nagyvállalatnál a házastársatokkal? (teljesen eltérő pozícióban és részlegen)

Figyelt kérdés

Fiatalok vagyunk, Budapesten élünk, és lehet egy cégnél fogunk dolgozni. A fizetés nagyon jó, egy speciális nyelv ismerete miatt, amit máshol nem tudnánk kamatoztatni, nem fizetnék meg. hatalmas cég, kb 800 munkavállalóval 2 budapesti irodában, soha nem látnánk egymást.


Milyen előnyök és hátrányok merülhetnek föl?



2021. szept. 21. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha soha nem látnátok egymást akkor olyan lenne, mintha nem is egy helyen dolgoznátok... Innentől fogva meg...


(amúgy mi a munkahelyünkön jöttünk össze, egymás melletti területen, tök jó volt, csak aztán gyorsan 'elküldött' terhes táppénzre 😅)

2021. szept. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, simán. Ahol én dolgoztam, ott olyan házaspár is dolgozott, akik egy projekten voltak, senkinek sem volt ezzel baja, normálisan álltak mindenhez. Ha még össze sem fogtok futni, akkor pláne nem fog ez gondot jelenteni.
2021. szept. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt már ilyen, mi ráadásul egy projekten is voltunk.
2021. szept. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól megmutatkozott az a probléma, amiről nem gondoltam volna, hogy velem is megtörténik. Mindketten hasonló erőbedobással dolgoztunk, hamar beletanultam a cég által alkalmazott technológiák használatába, mindkettőnknek volt szakirányú diplomája, nekem mesterszakos diplomám is.


Neki 2 év alatt 100-at emeltek a fizetésén, nekem csak a feladatom lett több...



Végül ezért is mondtam fel.

2021. szept. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Szüleim kisebb megszakításokkal kb. 30 éve így dolgoznak, a legtöbb munkahelyük közös - legalábbis a cég, amúgy eltérő pozíciókban vannak.

Előny: ismerik azokat akiket este "kibeszélnek" otthon és tudnak együtt bejárni.

Hátrányt én nem vettem észre.

2021. szept. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!