Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Eltérő bánásmód esetén mi a...

Eltérő bánásmód esetén mi a teendő?

Figyelt kérdés
Van egy munkatársam, aki csendes, emellett visszahúzódó is egyben. Egyszer már kiálltam érte, mikor a környezete kinèzte őt, emellett tervbe volt, hogy elküldik. Van egy főnök (Senior manager), aki az esetek többségében lekezelően beszél vele, szavaiból az érződik ki, hogy lebecsüli a képességeit. Mások előtt normálisan beszél vele. Mivel nekem mindig mondja ez a vezető, hogy ügyes vagyok, jól vègzem a munkám, arra gondoltam, hogy beszélek vele a lány érdekében. Van egy másik ilyen vezető is, akit annyira nem ismerek, de ő nem viselkedik ìgy vele. Jó megoldás lehet ez?
2020. márc. 18. 17:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Jól dolgozik ez a munkatársad?

És vajon mi lehet az oka hogy lekezelően beszél vele? Nincs megelégedve a munkájával, vagy alapból ilyen a személyisége a vezetőnek. Utóbbi esetben szerintem felesleges vele beszélned. Ha csak a munkájával nincs megelégedve, az a könnyebbik eset, azon lehet még javítani.

Ha ezt érzed helyesnek, akkor nyugodtan beszélj a vezetővel szerintem.

2020. márc. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!