Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Meddig lehet eltitkolni hogy...

Meddig lehet eltitkolni hogy rákos vagyok egy munkahelyen?

Figyelt kérdés
Kezelésre nem járok.

2021. szept. 22. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Amíg látványosan meg nem roggyansz odabent egy szép napon. Persze ez csak akkor opció, ha nem zavarnak el az éppen aktuális "éves baszogatásra" az orvosokhoz, - mert akkor ha akarod, ha nem felszínre kerül a vérkép által a kicsi titkod.
2021. szept. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem jársz kezelésre, akkor elég hamar, csak észreveszik, hogy fogytál rengeteget vagy meghaltál..
2021. szept. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy milyen rákod van és melyik stádiumban vagy.
2021. szept. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Jobbulást :( igazán szomorú, hogy titkolni szeretnéd. A tested erejétől és a betegség lefolyásának gyorsaságától függően a néhány hét, egy hónaptól, több hónapig észrevétlen maradhat az állapotod.
2021. szept. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én most lefagytam. :( Önként visszamondtad a kezelést? Miért akarod titokban tartani?
2021. szept. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem jársz kezelesre, milyen daganatod van?
2021. szept. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%
Ha olyan típusú ami pl hasnyálmirigy, epe v kissejtes tüdő akkor szerintem csak 1-2 hónap és látványosan fogyni fogsz, romlik az állapotod, nem hiszem hogy fogsz tudni dolgozni. Sajnálom. :(( Tudom ez mindenkinek a saját döntése, de ha időben észrevettek és lehet kezelni miért nem jársz kezelesre?
2021. szept. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!