Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan viselkednétek egy...

Hogyan viselkednétek egy ilyen kolleganővel?

Figyelt kérdés

Autókozmetikusok vagyunk, egy műhelyben dolgozunk.

Rólam annyit kell tudni, hogy odateszem magam a munkában, megtalálom a tennivalót, csendes vagyok, a dolgomra koncentrálok, de kedves vagyok az emberekkel.

Ez a nő viszont mindenbe beleköt amit csinálok. Szó szerint. Most azért szidott Le, mert állítása szerint rossz szivaccsal políroztam az autót (nem igaz), előtte azért mert egy vendég autóját mostam először meg és nem azt amit ő kiutalt nekem (nem a főnököm)

Minden napra van valami téma. Már rosszul vagyok ha meglátom.

Visszaszólni nem akarok, nem merek, mert én imádom a munkahelyem, szeretem ezt csinálni és meg akarom őrizni a nyugalmat.

Ha a legkisebb mértékben is kiállok magamért vagy a munkámért, már százon van...

Van egy olyan érzésem, hogy magyaráz a hátam mögött is, ami mondjuk annyira nem zavar, mert a többiek tudják, milyen vagyok.

Ti hogyan kezelnétek a helyzetet?



2021. szept. 23. 12:32
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Jó arc a főni, én is gondoltam már rá hogy beszélek vele, csak vissza tart hogy nem akarok balhét. Mivel ő előbb volt itt, tutira engem kpldenének el/máshova.
2021. szept. 23. 13:07
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy azt hidd. Ne becsüld alá magad. Ha te jól dolgozol, akkor nincs félnivalód. Az meg hogy elmondod a főnöködnek, hogy a Rozi zavar a munkában, kritizál, meg utasítgat mikor joga sincs hozzá szerintem tök jogos. Neked a főnöködnek és a vendégeknek kell megfelelni és nem neki. De ezt amúgy a kolléganővel is közölheted. Ha problémája van a munkáddal akkor a felettesének szóljon, ne téged zavarjon.
2021. szept. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Te vagy az Timea?
2021. szept. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Nem Timi vagyok, sajnos, pedig jobban tetszik ez a név.

Igen, a főnökség elmondása alapján elégedett velem, sokszor kell autókat hoznom-vinnem, tankolni, vendéget fuvarozni stb, szóval látom, hogy megbíznak bennem (szívesen csinálom, imádom az autókat), mégis rosszul esik. Most maradt pár karc az autón amit már nem tudtam kiszedni, gondolom ezért is kapok majd 🙄

Mintha az életerőm lopná.

2021. szept. 23. 15:46
 15/27 A kérdező kommentje:

Jobban mondva a bírálat esik rosszul.

(Előtte takarító voltam, ott is pozitív megítélésem volt, némelyekkel a mai napig tartjuk a kapcsolatot).

2021. szept. 23. 15:49
 16/27 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen k.nőm, undorító volt, direkt ki akart csinálni, mert irigy volt rám (most utólag már látom ezt). Én nagyon érzékeny vagyok, így nem bírtam, léptem, mert amúgy se volt annyira jó az a munkahely.


Ha te keményebb vagy, akkor azt javaslom nézd őt levegőnek, ne törődj vele egyszerűen. Ne vitatkozz vele, hagyj rá mindent. Lehet megunja egy idő után.

2021. szept. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Visszaszólnék, hogy "még egy rossz szó, és megtéplek, anyukám!"
2021. szept. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Szetintem röhögd ki, űzz gúnyt belőle viccesen. Lehet, hogy még jobban fog majd sipítani, de azzal csak magát járatja le, táged így nem tud. Egy nyugodt, humoros emberen nem talál annyira fogást. Ha visszaorditasz neki, lesüllyedsz a szintjére. Azonban sose tedd meg amit mond, "parancsol" neked. Röhögve a képéhez vághatod a szivacsot, mert nem a főnököd. Ideje ezt tudomásul vennie.
2021. szept. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Megpróbálom letojni és megmosolyogni, bár valószínűleg balhé lesz, de bármit teszek robbanni fog a bomba 🤷‍♀️

Köszönöm szépen a válaszokat! ❤

2021. szept. 24. 07:26
 20/27 anonim ***** válasza:
Nézd levegőnek. Te a főnöködnek, kuncsaftoknak tartozol felelősséggel a munkádért nem neki. Törődjön a saját dolgával, ezt akár szóvá is teheted neki, ha nagyon akadékoskodik. Persze kárálni fog egy darabig, mint a tyúk akit felállítasz a fészekről, de nem kell vele foglalkozni.
2021. szept. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!