Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felvehetnek bolcsibe dolgozni...

Felvehetnek bolcsibe dolgozni attol hogy meg nincs meg a szakmam, es csak juniusban vegzem?

Figyelt kérdés
Szeretnek mar dolgozni, de meg nincs meg a szakmam. Arra lennek kivancsi hogy ha bemegyek a bolcsibe, leadom az oneletrajzom attol meg felvehetnek dolgozni hogy nincs meg a kezemben a szakma?

2021. szept. 23. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem jelentkezik szakképzett ember, akkor simán. De még ha jelentkezik, akkor is van esélyed, hisz végzed a képzést és egy év múlva remélhetőleg már szakképzett leszel.
2021. szept. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Anyukám óvodapedagógus, most ment nyugdíjba, de még szeretne dolgozni. A legutóbbi helyről azzal az indokkal utasították el (40 év munkaviszonnyal, továbbképzésekkel, minősülve stb.), hogy ők inkább fiatal dolgozókat szeretnének és felvettek óvónőnek egy csecsemő- és kisgyermekgondozó végzettségű lányt, illetve egy frissen érettségizett lányt aki majd óvónő szeretne lenni és majd elkezdi az egyetemet... Az egyik volt osztálytársamat is tanítóként alkalmazzák egy vidéki általános iskolában úgy, hogy csak egy érettségije és egy pedasszisztens okj-ja van. Bármi megtörténhet a mai világban.
2021. szept. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Katona Dius ***** válasza:
93%
Felvehetik, ha tudják bizonytíni, hogy egy végzettséggel rendelkező személy sem jelentkezett az állásra. Nálunk legalábbis így van. (Suli).
2021. szept. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Kontraszelekció.
2021. nov. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jelentkeztem egy bolcsibe, nagyon kivancsi vagyok hogy mi lesz belole:)!!
2021. nov. 10. 08:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Na, dolgozol már?:)
2021. nov. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A mai napig lehetett jelentkezni,tehat mostansag fogjak gondolom elbiralni, igy meg nem tudom egyelore hogy mi lett belole, de nagyon remenykedem!! :-)
2021. nov. 25. 11:50
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos sehova nem vettek meg fel igy dolgozni. Vegezetul is majus vegen vegzem. Kivancsi vagyok mikor tudok majd elhelyezkedni mert mar nagyon szeretnek.
2022. márc. 8. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!